Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Mi van akkor, ha a poggyaszom...

Mi van akkor, ha a poggyaszom 40x30x20-as lehet, es mondjuk 50x30x20? Kell emiatt a repuloteren tobbletkoltsegre szamitanom?

Figyelt kérdés

2022. jan. 16. 21:48
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Kell.
2022. jan. 16. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ertem koszonom. Lehet hogy buta kerdes, de valahonnan lehet sejtesem rola hogy mennyi a tobbletkoltseg? Ugy ertem, a WizzAirrel utazunk, de a honlapjukon nem sok mindent talaltam. Es oszinten, nem mindegy hogy pl 5000ft vagy 50000.
2022. jan. 16. 21:57
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudsz meg utazas előtt online nagyobb poggyaszjegyet hozzavenni a jegyedhez?


Kint a repteren drága és körülmenyes.. asszem 60 EUR, de lehet h már több...

2022. jan. 16. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Nagyjából irányonként 20-25k a büntetés, olcsóbb megvenni a feladós poggyászt. Amúgy őszintén nem értem, hogy hogyan lehet ezt benézni, ha egyetlen dolgot tud az ember a fapadosokról, akkor az az, hogy a poggyászmérettel nem szórakozunk.
2022. jan. 17. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Jól írja a #4: ez az egyetlen biztos pont, hogy a csomagoknál kaszálják be azt a "kieső" összeget, amit a balekbehúzó alacsony áraknál elveszítenek...
2022. jan. 17. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Sziasztok. Koszonom szepen a valaszokat. Sajnos igen, beneztuk a parommal a dolgot, es ugyan par centirol volt szo, de megis meghaladta az elore eloirt mereteket. Parizsba repultunk. Odafele nem szolt senki semmit, nem kellett pluszban fizetnunk, szerencsenk volt. Visszafele erdekes modon csak a baratnom poggyaszat szurtak ki, hogy nagyobb, az enyemet nem. 25€-t fizettunk. Ugyhogy osszessegeben nem volt tul draga a tanulopenz. :)
2022. jan. 25. 22:03

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!