Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Ferihegy-re érkezve EU-n...

Ferihegy-re érkezve EU-n kívülről kellett-e már vámot fizetnetek külföldön vásárolt termékekért?

Figyelt kérdés
2022. jan. 23. 15:52
 1/7 anonim ***** válasza:

Nem.


De nem cigizem, így az kiesik, fűszereket sem szoktam nagy tételben reptetni (max kis zacskó curry, vagy ilyenek), meg műkincseket sem.

2022. jan. 23. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
21%

Tartsd be a törvényeket.

És ne okoksokdj, nem neked való.

Ha vámköteles termék van nálad, vámoltasd meg.

Ettől leszel tisztességes ember. Aminek tudod... az ellentéte a patkány.

2022. jan. 23. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Ketteske, ülj nyugodtan a tisztességes ember magas lovon, ha az téged boldoggá tesz, én szívesebben leszek patkány, ha az a típusod ellentéte! (És nem foglak birkának nevezni. :D)


Ha van konkrét tapasztalatod, ami válasz a kérdésre, megoszthatod. Minden egyéb vélemény, ítélkezés látatlanban teljesen felesleges.

2022. jan. 23. 17:45
 4/7 Paczalos István ***** válasza:
100%
Igen, fényképezőgéphez objektívet.
2022. jan. 24. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Megállítottak amikor jöttél ki, vagy hogy?
2022. jan. 24. 10:43
 6/7 juliusc válasza:
100%
Engem Angliabol jovet a Brexit ota tobbszor is megallitottak. Szerencsere baratsagos volt a vamos es latszott nem arra megy, hogy talaljon valamit amit elvamolhat, pedig volt nalam egy uj telefon es egyszer egy uj laptop is. Annyit megtettem, hogy kibontottam mindkettot es el is inditottam, hogy ha megkerdezik mondhassam sajat hasznalatu az eszkoz amit meg itthonrol vittem ki. En a helyedben, ha barmit hoznek azt kibontanam, hogy "hasznaltnak" latszon es a szamlajat biztos nem tartanam magamnal (foto eleg rola egy emailben).
2022. jan. 24. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Kösz, utolsó kettő! Hol állítottak meg, kijövetnél a zöld-piros folyosó végén? Szúrópróba szerűen kiválasztottak, vagy mindenkit megnéztek? Ez a járvány alatt volt?
2022. jan. 25. 13:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!