Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Repülés védettségi igazolvány...

Repülés védettségi igazolvány nélkül?

Figyelt kérdés
Mivel még sosem repültem, és most gyakorlatilag fillérekért lehet repülőjegyhez jutni, arra gondoltam, hogy kipróbálnám a repülést. Viszont úgy tudom, kötelező a védettségi mindenhova, annak hiányában pedig PCR teszt vagy karantén az utazás feltétele. A kérdésem az lenne, hogy van olyan ország amelyik kivétel ez alól, és mindenféle korlátozás nélkül be lehet utazni? Illetve ha csak a repülés a célom és jövök is a következő járattal haza, tehát gyakorlatilag a repteret sem hagyom el, akkor is ugyanezek a szabályok érvényesek?

2022. jan. 25. 16:23
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
Gondolom azért nem setarepulni akar mert az nem fillérekért van. Mellesleg azt nem említette senki hogy emellett vedettsegi nélkül itthon még karantén is várja utána 😂
2022. jan. 26. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 A kérdező kommentje:

Tisztában vagyok vele, hogy a kisgépes repülés más, izgalmasabb, nagyobb élmény, stb... Tervben van annak a kipróbálása is, ugyanakkor a nagygépes repülésnek is megvannak a saját szépségei, így mindkettőt kipróbálom ha lesz rá lehetőségem.

Utolsó, ha csak annyi lenne, hogy utána itthon kellene karanténba vonulnom, az nem lenne akadály...

2022. jan. 27. 14:32
 23/23 anonim ***** válasza:
70%
A nagygepes repulesnek semmilyen szepsege sincs hacsak nem a turbulencia.
2022. jan. 27. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!