Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » A Budapesti Repülőtéren...

A Budapesti Repülőtéren hogyan igazolhatom a Wizzair Discount Club alapján ott biztosított fast track jogosultságomat?

Figyelt kérdés
Erste Wizzair hitelkártyám van, amivel 1+5 fős WDC tagság jár. Tudtommal Budapeseten ez biztosítja nekem és a velem utazó 4 személynek a fast track lane ellenőrzést. Budapestről még nem utaztam. Hogyan vehetem ezt igénybe? Hogyan igazolom, hogy jogosultak vagyunk rá?

#Wizzair #Liszt Ferenc #repülőtér #Fast track #Utasbiztonsági
2022. febr. 1. 17:50
 1/8 anonim ***** válasza:
odaadod a kártyádat a fast track sávon, ők meg lehúzzák.
2022. febr. 1. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Ezzel a társaimnak is igazolva lesz, igaz? És köszönöm szépen a gyors választ! ;)
2022. febr. 1. 18:13
 3/8 anonim ***** válasza:

A Wizz hitelkártyával szerintem csak a kártyabirtokos számára ingyenes a fast track. Esetleg még a gyerekeknek.


Nekem a Platinum kártyához is csak 1+1 fő jár, pedig az magasabb kategóriás kártya.


Egyébként most nincs sor, úgyhogy nem sok értelme van a fast tracknek.

2022. febr. 1. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

3-as vagyok, közben megtaláltam, rád ez vonatkozik:


A kártyabirtokos számára ingyenes.


Belépés kísérők számára:

A kísérők számára az automatából** váltható jegy, az aktuálisan érvényben lévő áron. 2 éven aluli gyermekeid ingyenesen léphetnek be veled.

2022. febr. 1. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen. Kicsit kuszák az érintett oldalak ezzel kapcsolatban (bud.hu, wizz, ertse). Mindegy. És azt hiszem, tényleg csak a kártyabirtokosra vonatkozhat. Még egyszer köszönöm a segítséget!
2022. febr. 1. 19:38
 6/8 anonim ***** válasza:
Nincs mit! Igen, valóban nem egyértelmű a tájékoztatás.
2022. febr. 1. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Utaztam Ferihegyről legalább százszor az elmúlt 10 évben, egyetlen olyan eset sem jut eszembe, ahol akár csak nagyjából lett volna értelme a fast tracknek. A Wizz kártya egyre rosszabb, én már akkor visszamondtam, amikor a Mastercard lounge belépés sem járt hozzá.
2022. febr. 2. 03:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Tényleg! 2022. áprilisban ismét nyírbálás. Vajon az új havidíjas rendszerben (min. a "smart" verzióban) biztosított Discount Club 1+1 fős, vagy 1+5 fős lesz. Nem mindegy... Egyelőre nem térnek ki rá, nem találom.
2022. febr. 2. 09:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!