Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Ha megnyílik a check-in akkor...

Ha megnyílik a check-in akkor azok közül az ülések közül lehet választani, amiket előre nem foglalt le senki?

Figyelt kérdés

Amikor jegyet veszek felajánlja, hogy fizessek külön a seat selection-ért is.

Ha ezt nem választom ki akkor 24 órával az indulás előtt amikor nyílik a check-in, akkor tudok majd a maradék helyek közül bármelyiket választani?


Vagy olyankor majd kisorsol hova üljek? Vagy ez légitársaság-függő?



2022. febr. 26. 08:57
 1/7 anonim ***** válasza:
TErmészetesen légitársaság függő. De abban mindne légitársaság közös, hogy más ölébe nem ülhetsz. Ez magyarul azt jelenti, hogy amelyik széket eladták, azt már nem adják el neked még egyszer.
2022. febr. 26. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szerinted? Ha valaki más megvesz egy helyet, mondjuk a 3. sorban az ablak mellé, akkor a sorsolás neked azt fogja kidobni?
2022. febr. 26. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Egyértelmű volt, hogy a MÁR megvett helyeket nem osztják újra.

De pl az első néhány sorban, ha maradt üres hely azért ilyenkor se kérnek felárat?


Mert ahogy néztem, azok drágábban kelnek el általában.

2022. febr. 26. 10:16
 4/7 anonim ***** válasza:
43%
Én úgy tudom, hogy a "prémium" helyeket felárért veheted meg. Ha jófej a sztyuvi, akkor megengedi, hogy odaülj, de mostanában - ugye covid és kell a pénz - elég szigorúan veszik, hogy nem nagyon lehet átülni csak úgy. De javítsatok!
2022. febr. 26. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Azért nem jó ötlet ezen spórolni, mert a fapadosok is szoktak túlkönyvelni a hagyományos jaratokhoz hasonlóan , de a már konkrétan előre kiválasztott helyek helyett az utolsó pillanatig szabadon hagyott helyek azok, amelyeket érinthet ez a gyakorlat. És azért elég kellemetlen emiatt lemaradni a járatról.
2022. febr. 26. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
48%

Becsekkolaskor kapsz egy random ülést ami még szabad és nem vette meg senki. Ezek után szállj be tök utolsónak és oda, ülsz ahova akarsz ingyen😂 (kivéve a nagy labter). Kb 4x utaztam már így teljesen egyedül az első 4 sor valamelyikében, kutya nem kérdezte hol ülök eredetileg, felszallsz, mögötted már nem jönnek tehát az ülés biztosan nincs eladva, hatarozottan leulsz és kész.

Várom a lepontozokat😂

2022. febr. 26. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Ha nem fizetsz érte és fapados légitársaságról beszélünk, semmikor nem választhatod meg az ülést. Ez a "megoldjuk okosba'" logikád, hogy "ha már nem vették meg, miért ne választhatnék én is" nem működik. Az elérhető szabad helyekből random kioszt neked egyet a rendszer.


Persze ha annyira üres járaton utazol, hogy tátongó üres sorok vannak, akkor senkit nem érdekel, de a fapadosoknál ez csak a Covid legsötétebb idején volt így.

2022. febr. 27. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!