Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Ha nem veszek a Wizz Airnál...

Ha nem veszek a Wizz Airnál helyjegyet, de becsekkoláskor még kitudom választani hova űlhetek?

Figyelt kérdés
Vagy a kisorsolt helyeken nem lehet már módosítani?

2022. márc. 7. 14:01
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

NEM!


Vagy veszel (plusz pénzért) helyjegyet, vagy pedig a helyszínen oda ülsz, ahová ültetnek.

2022. márc. 7. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
23%
Becsekkoláskor még tudsz választani asszem.
2022. márc. 7. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

2

Úgy értem, hogy természetesen fizetni kell érte.

2022. márc. 7. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
80%
Ha nem veszel, becsekkolaskor még elvileg vehetsz pénzért vagy elfogadod amit dob a gép. Párom épp most landolt Ferihegyen, nem vett ülést és meglepő módon nagy labteru helyet kapott ami pedig a, legdragabb, úgy hogy még bőven volt olcsóbb szabad hely😂
2022. márc. 7. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Hát, de sokakat meg a legótvarabb középső helyekre suvaszt be a rendszer. Én szívesebben választok inkább pénzért.
2022. márc. 7. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
5os,valóban, engem is sorsolt már oda, ráadásul terhesen, elhiszed hogy nem ott ültem? Konkrét sorom volt egyedül és senkinek nem szóltam hogy, ültessenek el😉
2022. márc. 7. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
89%
Utolsó 6 repuloutamnal vagy egyedül ültem /3 ülés vagy a párommal ketten egymás mellett, egyszer nem fizettem érte. Régen én is folyton megvettem az ablak melletti helyet de mióta megkapom ingyen miért fizessek érte? 😂
2022. márc. 7. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
Én is így emlékeztem, de sajnos nem tudok továbblépni az online utasfelvételnél, mert muszáj helyet válasszak, másképp nem enged tovább a rendszer. Van olyan opció is, hogy automatikus utasfelvétel, érdemes azt megvásárolni? Attól tartok, hogy a reptéren bírságot kell fizessek ha nem lesz meg a checkin.
2023. aug. 20. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Hú már nem emlékszem a teljes folyamatra, de amikor megveszed a jegyet, akkor tudsz plusz dolgokat kiválasztani, poggyász vagy hely jegy, ha nem adsz a kosaradhoz plusz szolgáltatásokat, akkor automatikusan beoszt egy helyre. Ezt azthiszem akkor látod, amikor már kifizetted a jegyed. De utólag még tudsz módosítani a helyeden.
2023. aug. 21. 11:14
 10/10 A kérdező kommentje:
Az automatikus utasfelvételt még nem próbáltam, de ha ezt választod, akkor arra figyelj nagyon, hogy ha nem csak neked van ilyen, akkor a többi utasnak is akivel utazol hozzá legyen adva ez a plusz szolgáltatás. Ha nem lesz, akkor nekik kell becsekkolni. De nem fognak megbírságolni, mert a Wizz Air 50 órával indulás előtt becsekkol neked, azt fogod majd látni
2023. aug. 21. 11:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!