Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Mit csináljak, hogy ne stressz...

Mit csináljak, hogy ne stresszeljek ezen ennyire?

Figyelt kérdés

Arról van szó, hogy borzasztóan stresszelek azon hogy a reptéren megállítanak, nem engednek fel majd a gépre stb. vagy valami nem stimmel az okmányaimmal. Nekem ez első repülés, biztos túlgondolom, de sajnos én ilyen vagyok.:(

Görögországba megyek, tudom hogy elég a személyim. Kell még ezen kívül más okmány?

Repjegy kifizetve, szállás lefoglalva, transzfer elintézve.

Kaptam egy confirmation code-ot repjegy vásárlásnál, ezt kell majd telefonon felmutatnom a check-in pultnál?

Most viszont azon kattog az agyam, hogy egyszerűen nem tudom összerakni hogy mit ír a konzuli szolgálat a PCR teszttel kapcsolatban. Mert mindenhol mást írnak. Itt gyakorin is írják hogy semmi nem kell. Kell-e egyáltalán a beutazáshoz? A légitársaság kérhet tesztet azért hogy utazhassak a járatán? Ha kell, ki kell nyomtatnom, vagy elég emailben felmutatni? Jó lenne ha valaki tapasztalt segítene ebben.

Nyáron fogok utazni, magát a nyaralást várom.

Egyszerűen azon szorongok hogy valami nem lesz oké a reptéren. :(



2022. ápr. 18. 11:06
 1/2 anonim ***** válasza:
34%
A konzuli szolgálat oldala egyértelműen fogalmaz. Ha azt sem tudod értelmezni akkor maradj a balcsinál.
2022. ápr. 18. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Mindenképpen ha van rá lehetőség nyomtasd ki a repjegyedet. Ha megkaptad a visszaigazolást a repjegyről akkor előtte tudsz bechekkolni,hacsak nem vettél már konkrét ülőhelyet is. Ez általában utazás előtti nap szokott lenni vagy 48 órával utazás előtt.

Inkább legyen mindenend PCR stb..mert addig ki tudja miket módosítanak.

Azt hiszem egy applikáció is van ami mutatja,hogy oltott van,zölden jelzi.

Jobb minden eshetőségre felkészülni.

Illetve úgy rémlik,hogy a check-in pulthoz mindenképpen be kell állni ellenőrzés miatt. 2 órával utazás előtt legyél a reptéren.

2022. ápr. 24. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!