Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Online vettem repülőjegyet,...

Online vettem repülőjegyet, és meg kellett adni a személyi igazolvány számát, viszont azóta lejárt a személyim, és repülés előtt újat fogok csináltatni. Lehet probléma az eltérő okmányazosító számok miatt?

Figyelt kérdés
Még április elején vettem jegyet egy augusztus közepei útra (Ryanairrel megyek Olaszországba), és meg kellett adni a személyi számát, amit meg is tettem, de ez a személyi lejárt április végén. Az utazás előtt fogok újból csináltatni személyit, amit magammal fogok vinni a reptérre, ennek viszont ugye más lesz a száma, mint amit megadtam a repjegy vevésekor. Ezzel lesz probléma reptéren, és ha igen, akkor mit tudok tenni? A Ryanair honlapján sajnos nem találtam erről információt

2022. máj. 14. 17:31
 1/4 anonim ***** válasza:
Hol vetted a jegyet?
2022. máj. 14. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Természetesen ez probléma.

Át kell iratni az új személyi számra az ügyfélszolgálaton.

2022. máj. 14. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Át kell íratni és valószínűleg felárat fognak felszámolni a módosításért - jobb előre, mint a reptéren.
2022. máj. 15. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Szia! Hasonló helyzetben vagyok, sikerült megoldani? Kellett a plusz utánajárás, vagy elfogadták az új igazolványt?
2023. aug. 14. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!