Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » A duty-free szatyrot felvihete...

A duty-free szatyrot felvihetem a gépre?

Figyelt kérdés

Egy kézipoggyászom lesz elvileg. Fapados utazás.


Viszont ha a reptéren vennék egy magyar bort ajándékba és duty free-s szatyorba bedobják nekem akkor azzal mi lesz?


Vagy egy bonbon, pezsgő stb.


Erre nem gondoltam amikor foglaltam.



2022. máj. 16. 11:29
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
A duty free szatyor nem számít poggyástnak, bármelyik légitársaságnál felengedik kézipoggyász mellé. Én az előttem lévő ülés alá szoktam tenni.
2022. máj. 16. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Igen
2022. máj. 16. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Igen, ahogy az első válaszoló írja.
2022. máj. 16. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Kizarolag transzfernel lehet erdekes, mikor az aru masik repteren masik repulore is atkerul. De a boltban mindig elkerik a kartyat, es kiderul, rendben van-e atszallasnal is.
2022. máj. 16. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
93%
Igen, felviheted. Sőt, nekem ha több táskám van, az egyiket beleteszem egy duty free szatyorba, és úgy már azt is fel lehet vinni😅
2022. máj. 17. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Ahogy már írták, a duty free szatyrot mindehol felviheted plusszban, az nem számít bele semmilyen poggyász korlátozásba. (Mondjuk az egy vicces helyzet, ha annyira nagy méretű dolgot veszel, amit fizikailag nem tudsz/nehéz felvinni a gépre - pl. egy feladós nagy bőröndöt...)


Van olyan reptér, ahol nyitva hagyják a duty free szatyrot, de van ahol lezárják, hogy csak az lehessen benne, amit ott vettél és ne tudj mást mellé tenni.

Olyan is van (eddig csak Amerikában találkoztam vele), hogy nem is adják neked oda a duty freeben vett cuccot, hanem bezacskózzák és rátűzik a neved, aztán majd a beszálláskor kapod meg.

2022. máj. 17. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
90%

"van ahol lezárják, hogy csak az lehessen benne, amit ott vettél és ne tudj mást mellé tenni"

Akkor szokták lezárni a szatyrot, ha átszállsz valahol, így nem lesz probléma a tranzit reptéren.

2022. máj. 17. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
24%

7

Ez nem igaz. Mindig lezárják

2022. máj. 17. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Én több helyen is találkoztam már olyannal, hogy egyáltalán nem zárták le. Meg olyannal is, hogy csak tűzőgéppel tették és simán meg lehetett oldani, hogy még beletegyél valamit, ha akartál. De úgy emlékszem, volt ahol hegesztették, azzal nem lehet trükközni.
2022. máj. 17. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Amit a reptéren vásárolsz felviheted, nem szólnak érte.
2022. júl. 20. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!