Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Ryanair kér még bármilyen...

Ryanair kér még bármilyen covidos cuccot? Tesztet vagy oltásit? Most olvastam el a tájékoztatójukat, de egyáltalán nem egyértelmű.

Figyelt kérdés

Ez van az oldalukon: Travel restrictions change regularly, unfortunately our customer service agents cannot help you with queries about specific restriction's in place at your destination, you will need to investigate yourself. Here is your checklist before you travel.

Ensure you have all necessary Covid-19 documentation to enter your destination country.

Without this essential documentation, you may be unable to travel.

Necessary Covid-19 documentation can include (but is not limited to):

Passenger Locator Form

Digital Covid Certificate (please be aware there is a wait time, often 2 weeks, before your cert is active)

Proof of negative PCR/antigen test

Please read carefully any Covid-19 information that applies to your travel by visiting relevant government affiliated websites.

It is each customer's responsibility to ensure they travel with the correct documentation as failure to do so might result in denied boarding.



2022. jún. 10. 23:53
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Értsétek már meg, hogy nem a Ryanair kéri, hanem a célország!
2022. jún. 11. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
80%
Igaza van az elsőnek, az számít, hogy az ország kéri-e, ahová utazol. Azt pedig a konzuli szolgálat honlapján tudod megnézni.
2022. jún. 11. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Azt tudom, hogy a célország nem kéri, azzal tisztában vagyok, a kérdésem az volt, hogy a célországtól függetlenül van-e a Ryanair-nél plusz kötelezettség?
2022. jún. 13. 08:10
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Nincs.
2022. jún. 13. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi 4-es.
2022. jún. 13. 09:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!