Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Ryanair személyenkénti 20...

Ryanair személyenkénti 20 kg-s feladott bőrönd súlya megosztható, ha 4 tagú család utazik? A honlapon azt írják, hogy igen. Az utazásszervező iroda meg azt, hogy nem...

Figyelt kérdés
Arra lennék kíváncsi, hogy 4x20 kg-s bőrönd adható fel csak, vagy lehet variálni a súlyokkal? Pl 2x15kg+2x25kg bőrönd?

2022. jún. 30. 07:41
 1/6 anonim ***** válasza:
53%
Hol olvastad a ryanair honlapján hogy megosztható? Ilyen baromságról még soha nem hallottam. Minden utas külön van kezelve. Olyan nincs hogy egyik nem visz börit a másik meg visz egy 40 kilósat. A másik dolog meg hogy minek találsz ki ilyen baromságokat?
2022. jún. 30. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Kedves 1-es! A honlapon olvastam, bemásolom a szöveget, nem én találtam ki. "Az ügyfelek összevonhatják vagy megoszthatják poggyászkeretüket a velük azonos járatfoglalásban szereplő más utasokkal, ha együtt végzik el az utasfelvételt. Például, ha a foglaláshoz két 20 kg-os feladott poggyász (összesen 40 kg) tartozik, az egyik poggyász súlya lehet 15 kg, a másiké pedig 25 kg (összesen 40 kg)."

Azért tettem fel a kérdest, mert lehet hogy csak három nagyobb bőröndöt vinnénk 4 kicsi helyett.

2022. jún. 30. 09:35
 3/6 A kérdező kommentje:
32 kg a súlykorlát egy bőrönd esetében
2022. jún. 30. 09:37
 4/6 anonim ***** válasza:
14%
Oké cukker de mivel nem volt meg az 50 iq-d hogy megvedd magadnak a jegyet két kattintással és ezért kifizettél egy vagyont egy utazási irodának akik nem egyben veszik családostul hanem egy szoftveren külön-külön így ezt az opciót buktátok. További szép napot!
2022. jún. 30. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Hagyományos utasfelvételt fogtok végezni? Vagy az is az utazási irodán keresztül zajlik valahogy? (Nem tudom van-e ilyen)


Alapvetően én is az utazási iroda által mondottakat venném alapnak, hiszen az ő módszereik miatt lehet tényleg elveszett ez a lehetőség, de azért én nem zárnám ki ezt 100%-ra.

Írj az utazási irodának ezt a szöveget bemásolva (kérdezz rá, hogy miért nem alkalmazható ez a ti esetetekben). Ha erre is tudnak válaszolni, akkor az valószínűleg úgy is van. Illetve megpróbálhatsz írni/telefonálni a Ryanairnek is, bár szerintem tőlük lassabban kapsz választ, ha kapsz egyáltalán.


Ami alapján én ezt mondom: mi rendszeresen vettünk jegyet nem közvetlenül a légitársaságtól, hanem valamilyen közvetítőn keresztül. Ilyesmivel mégsem volt sose probléma, abszolút egyben kezelték a csomagokat. Viszont ez nem fapados légitársaság volt, messzi úticél (drága jegy), illetve nem tudom konkrétan, hogy a közvetítő esetünkben milyen szerepet töltött be, szóval nem biztos, hogy ugyanez érvényes a ti utazásotokra is.

2022. jún. 30. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm válaszod, kedves Utolsó! Utazásszervezőtől vettünk komplett csomagot, ők intézték a repülőjegyet is. Nekem csak regisztrálnom kellett a Ryanair honlapjára, ahol majd indulás előtt aktiválom a foglalást. Írtunk a légitársaságnak, ahol azt a választ kaptuk, hogy megosztható a súly. Az utazásszervező irodában azt mondták, hogy ők csak a 20 kg-s súlyt tudják garantálni.

Mi is sokat utaztunk fapadossal és transzatlanti járatokkal is, eddig sosem volt gond a csomagokkal. Remélem most sem lesz, de mindenképpen egyeztetek még a légitársasággal.

2022. júl. 1. 05:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!