Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » A későbbiekben lehet választan...

A későbbiekben lehet választani ülőhelyet?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Őszintén megvallva, nagyon hülye voltam. Bravoflyon vettem repülőjegyet most az egyszer, de nem igazán tudom, hogy hogyan és mikor tudok ülőhelyet foglalni, ha egyáltalán lehet náluk.(Természetesen a felárral tisztában vagyok). A későbbiekben, mikor megkapom az online beszállókártyámat lesz lehetőségem ülőhelyet "venni"? (2-en utazunk, ezért lenne fontos, hogy egymás mellé üljünk)

A segítségeket előre is köszönöm!



2022. júl. 25. 19:25
 1/4 anonim ***** válasza:
60%
Tanulópénz...
2022. júl. 25. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Neked nem mindegy? Te vetted? Ha nem tudsz értelmes választ adni akkor ajánlom újra elvégezni legalább a 8 osztályt, ha egyáltalán egyszer már sikerült.
2022. júl. 26. 07:18
 3/4 anonim ***** válasza:
48%

Nyugi, nem te vagy az egyetlen, ako bejön ide nagy arccal, és a bravofly-on vette a jegyét.

Egyébként a bravofly mit válaszolt a kérdésedre?

2022. júl. 26. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
48%
Értem én, hogy fáj a saját hülyeséged.
2022. júl. 26. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!