Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Az orvos repülési félelem...

Az orvos repülési félelem ellen tud valamit felírni?

Figyelt kérdés
Pánik beteg voltam szóval még ilyen stresszes helyzetek mint első repülés nagyon megijesztenek esetleg valamit az orvos tud felírni nem tudom nyugtató?? Tapasztalat is jöhet!:)

2022. aug. 1. 18:28
 1/8 anonim ***** válasza:
13%
Antidepresszánst kell előtte szedni,az egy kicsit belazít,ha valaki stresszes,és amúgy már szedte.Mellesleg én is szorongok,úgyhogy tudom mi a repülési félelem.
2022. aug. 1. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
2%
2 Xanax, előtte 30 perccel, lefojtva egy fél deci whiskey-vel. Doki csajom ezt tolta, és úgy aludt 6-10 órákat a gépen, mint egy kisbaba.
2022. aug. 1. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
15%
Vonatot vagy buszt.
2022. aug. 1. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
44%
Xanax,alkohollal az a tuti...Lerövidíti a dolgokat.
2022. aug. 1. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
44%
Benzo - nyugtato, haziorvos tudja felirni receptre. De vigyazz mert pikkpakk ra lehet szokni nagyon durvan! Foleg aki elotte panikbeteg volt, ugyhogy csak ovatosan!
2022. aug. 2. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
0%

Egy átlagos repülőn van egy csomó az üléskarfákon átfolyó, izzadó túlsúlyos, + egy adag részeg és kötekedő angolok, + jó pár ordítozó, bömbölő, üléseket rugdosó gyerek, az ezekhez tartozó de őket le sem szaró "modern" szülőkkel, meg persze van egy csomó rettegő pánikbeteg akik azt hiszik, hogy ők örökéletűek lesznek, miközben soha az életükben nem lesznek ennyire közel a mennyországhoz mint egy repülőn.

Vegyüljél el közöttük.

2022. aug. 2. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

7.-re.


Ajjjjjajjjjjj...


Ha az állatos rovatban kiírod, hogy állatorvos vagy, egyből kibannoltatnak.

Komolyan!

2022. aug. 3. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Ez a félelem egy adottság,vagy van,vagy nincs. Nehéz ebben tanácsot adni.

Ha valaki tényleg pánikbeteg,az ihat és szedhet bármit, akkor is félni fog a repülőn. Ez egy ilyen dolog.

Aki tériszonyos,az ne menjen fel a templom tetejére bádogozni.A szakmákban is így van.

2022. aug. 6. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!