Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Fegyver szállítás?

Fegyver szállítás?

Figyelt kérdés

Hali

Egy kis segítséget szeretnék kérni. Egy ismerősöm megkért, hogy nézzék utánna, hogy repülőn, hogy lehet vadász fegyvereket szállítani. Ismerős Angliába menne ki vadászni. Valakinek van valami infója, hogy fegyvereket vadászati célre lehet e sz@llítani?



2022. aug. 1. 21:46
 1/7 anonim ***** válasza:
91%
Igen, lehet. Előre be kell jelenteni. Csak feladott poggyászban mehet, a lőszer és a fegyver nem lehet ugyanabban a csomagban.
2022. aug. 1. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
52%

Első lépés a rendőrség, és a "fegyverútlevél" kiváltása.


Nem...első lépés a hazai angol nagykövetség felhívása.

2022. aug. 2. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
14%

1.-téved!


Ez nem úgy van, hogy kimegyek Ferihegyre, é közlöm, hogy itt van 2 puska, dobjátok fel!

2022. aug. 2. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
33%
Én úgy tudom hogy van ilyen jog,hogy eu-s fegyverbejentés,annyit takar hogy mész a városházára,és bejelented mid van és kérsz papírokat és puk-tum.
2022. aug. 2. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
62%
3-as, nem nem tévedek. A reptéren dolgozom. Nem azt írtam, hogy odaáll a check in pulthoz és szól az agent-nek, hogy figyu van egy sörétes a táskámban csak szólok, hanem azt, hogy ezt be kell jelenteni.
2022. aug. 2. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
0%

3-mas

Nem rosszból,de ezt akkora hülyeség ahogy van.

Nyilván fegyverrel a reptéren rohangálni nem egy okos húzzás,főleg hogy mivel nem vizípisztolyról,meg nerf-ről van szó,hanem egy sörétes/golyós puskáról..

Gondolom valami troll vagy,mert szerintem ha valaki ennyire sötét hogy jelentés nélkül,és főleg reptéren vinne fegyvert az komplett idióta :D

2022. aug. 2. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

5.


Be kell jelentenie a reptéren, de azzal semmit nem ér el, ha nincs fegyverútlevele.

2022. aug. 2. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!