Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Mennyire számít a Ryanairnél...

Mennyire számít a Ryanairnél 5 cm?

Figyelt kérdés
Az ingyenesen felvihető személyes csomaghoz 40x25x20 cm van megadva, de az én laptoptáskám, amit vinni akarok, egyik mérete 5 cm-rel több, 30 cm. Ezzel szoktak foglalkozni? Én mostanában nem utaztam repülővel, de amikor régen még gyakran jártam a Wizzairrel, arra emlékszem, hogy pár centi eltérés ott nem számított.

2022. aug. 13. 17:04
 1/6 anonim ***** válasza:
84%

Mindent vagy semmit.


A méregetés csak a nagyon nyilvánvaló esetekben irányul 1-1 utasra, egyébként sokkal gyakoribb, hogy vagy mindenkinél, vagy senkinél. Laptoptáska esetén annyira nem paráznék, főleg, ha kicsit össze tudod nyomni az oldalát. Ne pakold csurig, hogy ne legyen annyira nyilvánvaló.

2022. aug. 13. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Van hogy mindenkit mérnek, és fél centi miatt is bünternek. Az más kérdés hogy erre 3-4 órát késő járatoknál nincs idő, meg amúgy is egy keretbe kell belegyömöszölni,ha nem lóg ki akkor jó vagy. De én szeretek a mérethatárokon belül lenni. Ha kell valami majd ott megveszem, még mindig olcsóbb mint poggyászt feladni vagy a büntit fizetni. Ha meg kicsivel több cucc kell ott a priority. Ár-érték arányban az is elég jó.
2022. aug. 13. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
A covid óta nem jellemző a méricskélés.
2022. aug. 16. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm, akkor megkockáztatom ezt a kis táskát.
2022. aug. 17. 22:25
 5/6 anonim válasza:
szia! én vasárnap utazom velük és nekem is nagyobb 5 centivel a poggyászom. nálad megmérték, volt belőle probléma ?:)
2022. szept. 22. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nem néztek semmit, simán átment a kicsit nagyobb csomag a Liszt Ferencen.
2022. szept. 24. 13:23

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!