Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Ryanairnál légi társaságnál...

Ryanairnál légi társaságnál lehet kérni, hogy a kézi poggyászomra is tegyenek olyan poggyász azonosítót,amit feldaott poggyásznál?

Figyelt kérdés

Félek, hogy fedélzeten a háti táskámat ami,egy kisebb poggyásznak számít, ellopják tőlem, vagy összetéveeztik az ennyémmel. Vagy a poggyászomból ellopják a pénzem.

Soha nem utaztam még Ryanair légitársasággal, de csak rosszat hallottam eddig róla. A kézi poggyászokra lehet kérni valamilyen azonosítót, mert nem lehet tudni utazás során, hogy mi történik velünk, de bármi megtörténhet.


2022. szept. 9. 22:32
 1/9 anonim ***** válasza:
80%
Nem lehet kérni, mert azt gelviszed magaddal a fedélzetre vagyis végig veled van. Ha befér az előtted ülő szék alá, akkor tedd oda a házizsákodat. Amúgy meg senki nem fogja ellopni, mert te magad teszed fel a poggyásztartóba, és amikor megáll a gép, te magad vszed le. Egyből nem tudsz leszállni, szóval lesz időd magadhoz venni a csomagodat. Egyébként a Ryanair az egyik legrosszabb légitársaság.
2022. szept. 10. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Tegyél rá rózsaszín párducos matricát, akkor nem tévesztik össze.
2022. szept. 10. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
71%

Nem fognak neked rátenni semmit, de téged mi akadályoz meg abban, hogy otthon ráköss egy szalagot/rátegyél egy matricát, sőt: árulnak kifejezetten olyan bilétát, amire még az adataidat is rá tudják írni.


Ellopni senki nem fogja tudni, mert hova menne vele!? Egyszerre szálltok fel, és egyszerre szálltok le, addig meg a gépen vagytok összezárva. A széked alá is teheted, vagy a fejed fölé. Nem szokás kézipoggyászokat lopkodni. (Nyilván nem tennék bele milliókat, vagy aranyékszereket, ha nem muszáj.)


A Ryanair tényleg a legrosszabb, szerintem is.

2022. szept. 10. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
79%

Bármi megtörténhet: a végén még magadtól is megtanulod felismerni a csomagodat, és a nyálcsorgatás visszatartása mellett azt is megtanulod, miképp figyelj a csomagodra önerőből.

Akár még az is összejöhet a végére, hogy ráérzel, a Ryanair az egyik legtutibb légitársaság. Pontos, olcsó és épp megfelelő.

2022. szept. 10. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Rá fogok tenni valamit, amin rajta van a nevem. Csak azért kérdezem mert a Pegasus társaságnál adtak, és azon volt a egy szelvény szám a lopások elkerülése végett.

Csak rosszat hallottam, hogy mindig késik vagy elveszik a poggyász ezért kérdeztem, de oda figyelek mindenre, hogy velem ne történjen semmi ilyen.

2022. szept. 10. 11:36
 6/9 A kérdező kommentje:

Utolsó miért írod, hogy olcsó?

Most akartam hozzá tenni + feladott 10 kg bőründött és valmi 18.000 Ft-ért tette hozzá.

2022. szept. 10. 11:38
 7/9 A kérdező kommentje:
Egyébként a Ryanair nál a légiutas személyzet magyarul beszél?
2022. szept. 10. 11:41
 8/9 anonim ***** válasza:
50%
Ne aggódj nem lesz ezzel gondod mert kedden bejelentik,hogy kivonulnak Magyarországról.
2022. szept. 10. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

7

Járatfüggő, de gyakoribb hogy nincs magyar sztúi.

2022. szept. 10. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!