Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Ferihegy nyitva van ejszaka???...

Ferihegy nyitva van ejszaka??? Mennyi idovel lehet bemenni az elso ellenőrzési kapun ha nem adok fel poggyaszt? nyitva vannak az uzletek?

Figyelt kérdés

5:50kor megy a gepem gondoltam ott alszok

cska egy hatizsakkak megyek meg sose repultem egyedul



2022. szept. 15. 23:22
 1/5 anonim válasza:
100%
Igen nyitva van, én legkorábban eddig 3-4 órával érkeztem, akkor már be tudtam menni.
2022. szept. 16. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
100%

Igen, nyitva van a repülőtér 0-24-ben. Azt nem tudom hogy egy héttel előtte be tudnál e menni, de jó pár órával előtte már biztosan :)

Az éttermek 3.30 és 11 között nyitnak, az üzletek 3.30 és 8 között.

Leülni több helyen tudsz, a Skycourtban az emeleten a FoodCourton az asztaloknál vagy akár a kapunál ahonnan indul a géped.

2022. szept. 16. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Éjszaka csak a B oldalon tudsz bemenni. De tulajdonképpen tökmindegy hol mész be. Az A oldalon lévő biztonsági ellenőrzés 04:00-kor nyit.
2022. szept. 16. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Igen.

Itt elolvashatod a hivatalos állásfoglalást:

[link]

2022. szept. 16. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A biztonsági ellenőrzésen csak akkor tudsz átmenni, ha már van beszállókártyád. Ha online check-int választottál, akkor ez ugye adott. De ha személyes a check-in, akkor a gép indulása előtt kb 2 órával fog megnyílni az utasfelvétel, addig csak a kinti (biztonsági ellenőrzés előtti) részeken lehetsz.
2022. szept. 16. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!