Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Milyen típusú hátizsákot...

Milyen típusú hátizsákot választanátok 40x30x20as méretben?

Figyelt kérdés

Ryanair és Wizzair méretei és ingyenessége szerint.



Tudnátok kérlek szépen titeket linkeket küldeni a nektek bevált táskákról? Én most egy ilyen táskán gondolkodom: [link]



Vagy ez: [link]



Mit szóltok? Mi a véleményetek?



2022. nov. 14. 21:30
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Reklám?


Nem talalható az oldal...

2022. nov. 14. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
"Ez az oldal nem található."
2022. nov. 15. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Bocsánat... nagyon béna vagyok. Megpróbálom még egyszer csatolni a linket:

Ez az egyik:


[link]


Ez pedig a másik:


[link]

2022. nov. 15. 05:09
 4/10 anonim ***** válasza:
60%
Eltüntethetetlen felugró reklám... massal szórakozz..
2022. nov. 15. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Elnézést kérek, hogy az ingerküszöböd ezt nem bírja feldolgozni, de én nagyon is tudni szeretném, hogy mi az alkalmas táska utazáshoz, főleg úgy, hogy sosem repültem, akkor nem kérdezném de tényleg.

És elnézést, hogy ilyen marha segítőkésznek teremtettél a rosszindulatúságoddal együtt.

Akik eddig segítettek nekem itt üzenetben azoknak hálás vagyok, mert legalább sokkal többet tudtam meg. Viszont én nem rég kinéztem két táskát de nem tudom hogyan mutassam meg nektek, ezért próbálkozom linkekkel. De ha te ennyire okos vagy mond el magyarázd el hogyan mutassam meg vagy küldjek róla linket. 😀 Tudod nagy az isten állatkertje, de egyik sem segítőkész, de kritizálni bárki tud. Szóval légyszíves legyél olyan kedves és nem szidnál anyámmal együtt kb. És ha ingered engedi akkor légyszíves segíts az építő jellegű véleményeddel. Egyébként sajnálom, hogy nem tudod tudjátok megnyitni a linket, megpróbalom körbe írni milyen a táska, márkáját tekintve is.

2022. nov. 15. 09:24
 6/10 A kérdező kommentje:

A Taskam.hu oldalán találtam ezeket; az egyiknek ez a neve: RYANAIR KÉZIPOGGYÁSZ MÉRETŰ FEKETE POLIÉSZTER RHINO BAG HÁTIZSÁK(39*25*16 CM) ez ilyen kicsit ducibbnak tűnő hátizsák, nem látom merev falúnak.



A másik: RYANAIR, WIZZAIR MÉRETŰ KÉZIPOGGYÁSZ POLIÉSZTER HÁTIZSÁK RHINO BAG

Ennek van a hátoldalán oldalt egy cipzár míg az előzőnek nincs.

2022. nov. 15. 09:30
 7/10 anonim ***** válasza:

Mobilról egy kínszenvedés.

Ha a Ryan/Wizz méretébe belefér, akkor hajrá. Lényeges, hogy ne merev legyen, tehát kicsit össze lehessen nyomni - ha nem férne be az ülés alá .

2022. nov. 15. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Remélem kielégítő információt tudtam adni mindenkinek, mielőtt ismét nekem esne mindenki, anyámmal együtt kb, hogy én kivek szórakozok. Elvégre ez az oldal egy kérdez felelek oldal ahol bátran feltehetem a véleményem és bárki elmondhatja segítőkész válaszát. Nagyon szépen köszönöm a segítséget igazán hálás vagyok minden információért, hasznos tanácsért, hiszen eléggé tapasztalatlan vagyok a repülés kapcsán és annak szabályaival kapcsolatban.
2022. nov. 15. 09:33
 9/10 anonim ***** válasza:

8: a méretek ismertek, minden légitársaság oldalán fenn vannak.

Ne csak a reklámszöveget olvasd, hogy "ryanair méret", hanem nézd meg a konkrét cm-eket.

2022. nov. 15. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Nekem ilyenem van: [link]

Kicsit kisebb, mint a megengedett kézipoggyász méret, de meglepően sokat lehet bele pakolni, kényelmes és strapabíró.

2022. nov. 15. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!