Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Aki mostanság utazott Ryanairr...

Aki mostanság utazott Ryanairrel: kérnek még maszkviselést a fedélzeten? Velencébe megyek.

Figyelt kérdés
2022. nov. 25. 11:44
 1/7 A kérdező kommentje:
Nem ez volt a kérdés.
2022. nov. 25. 11:49
 2/7 anonim ***** válasza:
58%
Nem. Pár hete repültem velük Olaszo.-ba, alig valakin volt maszk. A személyzeten például nem.
2022. nov. 25. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
65%

Nem kérik.

Olaszországban szeptemberben voltam utoljára, ott viszont a tömegközlekedésen kellett az ffp2 maszk.

Nem tudom, azóta változott e ez a szabály.

2022. nov. 25. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
49%
Szeptemberben utaztunk Ryanairrel Milanoba. Beszálláskor ellenőrizték, hogy van-e maszkunk, aztán a fedélzeten már nem kérték és nem is volt senkin.
2022. nov. 25. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
15%

A legtöbb helyre nem kell épp maszk. A valódi kérdés nem is ez. Hanem az, hogy mit nem értettél meg azon, hogy a maszk téged is VÉD?

Főleg egy olyan gépen, ahol a 180 másik utas közül simán lehet néhány fertőző?

Vagy kezdjük az alapoktól???????

2022. nov. 25. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
20%
Óvszert mindenképpen vigyél.
2022. nov. 25. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 NTBS ***** válasza:
80%
Nem biztos, hogy kérik, de legyen nálad. Tudod sok idegen ember és a Covid ismét erősödik.
2022. nov. 25. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!