Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » A gyerekeknek hogy vihetek...

A gyerekeknek hogy vihetek fel a repülőre italt?

Figyelt kérdés

Csak annyit, hogy legyen mit adni, ha kell.

Erről sehol nem írnak, vagy az 1 liter- 100 ml-es kiszereléseket említik.

Becsekkolás után a vámmentes üzletekben ha veszek egy fél literes vizet, akkor azt ott fogyasztásra felvihetem a gépre?

Első repülés, ne szóljatok meg a kérdésért légyszi!

Köszi, ha segítesz!



#repülő #Ryanair #Italt vinni a repülőre
2022. nov. 27. 11:14
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen, amit becsekkolás után veszel, azt felviheted. Ha spórolni akarsz és jó a csapvíz is, akkor azt is csinálhatod, hogy bepakolsz egy üres palackot, kulacsot és becsekkolás után a mosdóban megtöltöd. Jó utat!
2022. nov. 27. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
jaj, de hülye vagyok, nem becsekkolás, hanem biztonsági ellenőrzés után :D de érted a lényeget (bocsánat, első voltam)
2022. nov. 27. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
A biztonsági kapu utánamit veszel azt felviheted.
2022. nov. 27. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Ó, de szuper! Köszönöm a gyors válaszokat. :)
2022. nov. 27. 11:54
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Én is az üres palack megtöltését választottam
2022. nov. 27. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Az üres palackot nem csak a wc-ben tudod megtölteni, hanem a falon lévő ivó kutaknál is. Attól függően, hogy mekkora a gyerek be lehet vinni a nagyobb folyadékot is. De ez csak is kizárólag pici gyereknek mondjuk víz, vagy egy-két kis üveg Kubu. Szóval egy 10éves gyereknek nem viheted be a 2literes kólát, de egy 2-3évesnek viheted a kibut vagy a kisdobozos almalevet.
2022. nov. 27. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

3 lehetőség van:

1) max. 100 ml-es üvegekben viszed.

2) üres üveget viszel be és a biztonsági ellenőrzés után megtöltöd az ivókútnál.

3) a biztonsági ellenőrzés után reptéri boltokban vagy a repülőn veszel méregdrágán.

2022. nov. 27. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!