Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Milyen a repülés?

Milyen a repülés?

Figyelt kérdés
Nekem érzékenyebb a gyomrom, autózáskor az elején is van valami "rosszullét"-szerűségem, nincs hányingerem és nem is hányok, illetve később elmúlik. Viszont a repülő 1000 megy, az mennyire viseli meg az embert? Még nem repültem. Ha esetleg behányok, mi lesz?

2022. dec. 27. 18:37
 1/6 anonim ***** válasza:
59%
Szerintem nem figyeltél oda akkor, amikor általános iskola 7. osztályában azt tanitották, hogy a sebességet nem lehet érezni.
2022. dec. 27. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Semmi bajom sem volt a repülőn, autóban, főleg, ha lefelé nézek mai napig szédülök, felkavarodik a gyomrom. Kényelmesebb, mint autózni szerintem.
2022. dec. 27. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem fogod érezni hogy milyen gyorsan megy a gép, sőt azt fogod gondolni hogy nagyon lassan megy vagy egyhelyben áll. A fel/leszállásnál lehet kis szédülés, pillanatokig tartó rosszullét (nekem volt) a légnyomás miatt, de a tested gyorsan hozzászokik. Ha mégis parázol akkor legyen nálad zacskó, de biztos nem fogsz hányni. Egyébként a kocsiban mai napig van hogy én is rosszul leszek.
2022. dec. 27. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Indulás előtt vegyél be egy Dedalont.

Zacskó meg lesz a gépen.

2022. dec. 27. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Inkább akkor lehet gond, ha durva turbulenciába futtok bele. De az is inkább ijedség, bár biztos van akinél émelygést okozhat. A legtöbb cégnél van az előtted lévő ülés támláján hálós rész ahol van hányózacskó. Ritkán megyek Ryanairrel ezért nem vagyok biztos benne, de mintha náluk nem lenne pakoló háló az üléstámlán. Tényleg, tudja valaki, hogy ők hova rakják a hányózacskót?

Arra viszont nem véletlen hívják fel a figyelmet hogy amikor az ülésben ülsz, MINDIG legyen bekapcsolva az öved. Kicsi a valószínűsége, de durva turbulencia esetén előfordulhat, hogy minden előjel nélkül hirtelen métereket zuhan vagy emelkedik a gép és peches esetben, ha nem vagy bekötve nekivágódhatsz a plafonnak is. Ha a pilóták érzékelik, hogy ilyen jelenség felé tartanak, azonnal elrendelik a leülést, bekötést, de néha meglepetésként jön.

Nem kell azért betojni, lehet, hogy egy életen át nem kerülsz ilyen léptékű turbulenciába.

Egyszerű, ha ülsz, kösd be magad.

2022. dec. 28. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Hányingerem sosem volt, csak szédültem le és felszállásnál.Bedugult a fülem.Rágjál gumicukrot,vagy rágózz hátha segít.
2022. dec. 30. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!