Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Érdemes a fleajánlott biztosít...

Érdemes a fleajánlott biztosítást megkötni ryanairnél?

Figyelt kérdés

Eléggé sokat fogok repülni idén ( 4 hetente 2x) és 36£ért van éves biztosítás ami elvileg lefed eléggé sok dolgot (baleset,késés,járat törlés,lopás stb)


Ryan air talán a legolcsóbb járat, megéri ilyen fajta biztosítást kötni?


Maga az opció kifejezetten akkor jön elő amikor jegyet lehet venni szóval direktbe hozzá tartozik elvileg.



2023. jan. 6. 20:29
 1/6 A kérdező kommentje:
*felajánlott
2023. jan. 6. 20:30
 2/6 anonim ***** válasza:

Ezt a biztositást a hülyéknek találták ki.

Te meg még el is gondolkodtál rajta :)

2023. jan. 6. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Ezt nem ismerem, nem tudom milyen limitek és szolgáltatások vannak hozzá, így nem tudom megéri-e.


Az biztos, hogy ha sokat utazol akkor jó dolog az éves biztosítás. Nekem pl. Granit Platinum kártyám van, melyhez egy 50 milliós utasbiztosítás jár, illetve jogosult vagyok Pesten a fast tracket, illetve a Mastercard várót használni.

2023. jan. 6. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Nem tudom mennyire adja itt vissza de ezek vannak benne.


[link]


Eddig évente 1x utaztam oda vissza de most 4 hetente fogok oda vissza (London- BP - London)utazni


Igazából 36 font volt az éves és kb 18 font az alkalmi szóval nekem jobban megérte az éves.


Azt viszont sehol nem tudtam kideríteni hogy ha nem tudok utazni akkor a jegy vételárát visszafizetik vagy az nem ilyen fajta biztosítás ami nekem van.

2023. jan. 7. 01:09
 5/6 A kérdező kommentje:

Bocsi rossz képet töltöttem fel ez itt a jó:


[link]

2023. jan. 7. 01:11
 6/6 anonim ***** válasza:
Én az önrész miatt nem választanám ezt.
2023. jan. 8. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!