Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Ryanair poggyászméret ellenőrz...

Ryanair poggyászméret ellenőrzés mostanában?

Figyelt kérdés
Utazás előtt állok, keresem a tökéletes hátizsákot, de nagyon nehezen találom. Ami szimpatikus lenne, az ez a táska: [link] , aminek a mérete 39 x 29,5 x 20 cm, a megengedett méret pedig 40 x 25 x 20 lenne. Ahogy nézem, ezt talán össze lehet húzni annyira az oldalán lévő csattokkal, hogy beférjen, de vannak kétségeim. Tapasztalatok esetleg?

2023. jan. 11. 00:12
 1/8 anonim ***** válasza:
Egyre gyakoribb. És olyat is hallottam hogy nem a keretbe kellettbelerakni hanem mérőszalaggal rohangásztak körbe.
2023. jan. 11. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
96%
Szerintem 2-3 centiért nem fognak cirkuszolni. Velem sose fordult elő, hogy méregették volna, se a Ryannél, se a Wizznél. Ha nem látványosan nagyobb, nem fognak kötekedni. Férjen be kényelmesen az ülés alá. Én a Decathlon Quechua 30 litres hátizsákjával járok évek óta.
2023. jan. 11. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy nem ide tartozik, de ha tudja valaki, az övtáska, amit csak ellenőrzésnél vennék le mehet, plusz egy méretben megfelelő kézi vagy hátitáska?
2023. jan. 11. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Régen utaztam, akkor lehetett vinni egy kisebb válltáskát és egy kis poggyászt, mint amit írt a kérdező is. Köszönöm.
2023. jan. 11. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Ha nem látják, akkor mehet csak, úgy tudom, hogy még a nyakba akasztott fényképezőt is eltetetik.
2023. jan. 11. 09:39
 6/8 anonim ***** válasza:

2

Sokan rábaktak már erre a hozzáállásra. Volt akinek a böri foganytyúja lógott ki fél centire és azért fizettetni akarták a büntit. Amikor meg az emberke elkezdet hőbörögni a rendőrökkel dobatták ki. Wizz air Budapest 2021.

2023. jan. 11. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

[link]

Nekem ilyen hátizsákom van, amit imádok, sokat lehet bele pakolni és strapabíró. Ez se pontosan ugyanolyan, mint a megadott keret, de 1. még sose ellenőrizték, 2. összenyomva belefér a keretve, ha nem pakolom tele.

2023. jan. 11. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

#2: velem előfordult: a bőröndöm kereke miatt nem fért be a keretbe, 25 ezret kellett fizetnem a kézi feladásért. Ryanair 2022 Ferihegy.

Hazafelé ugyanazzal a bőrönddel simán felmentem és simán befért a csomagtartóba.


Puhafalú táskánál amúgy nem lesz gond szerintem se, mert azt be lehet gyűrni a keretbe.

2023. jan. 11. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!