Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Egy pár centiméterrel nagyobb...

Egy pár centiméterrel nagyobb a kézipoggyászom, amit felvinnék a Wizzair járatára. Ez még beleférhet, vagy kekeckedni fognak?

Figyelt kérdés
Wizzair szerint 40 x 30 x 20 cm lehet, a bőröndöm 46×33×20 cm-es.

2023. jan. 11. 19:10
 1/9 anonim ***** válasza:
43%
Nem engedik fel
2023. jan. 11. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
36%
Nem tudom, mit nem értesz azonm, hogy 40 x 30 x 20 cm lehet! Ha több ennél, nem engedik fel.
2023. jan. 11. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
68%
Nem fognak kekeckedni. Csak szimplán megmondják, hogy nem viheted fel.
2023. jan. 11. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
59%
Hát figyelj, az első három válaszoló lepontozhat, de én szoktam egy picivel nagyobb táskákat gépre vinni. Általában nem nézik meg a méretet, ha meg igen, akkor érdemes puhafalú tatyót vinni, mert az össze tudod nyomni és be tudod helyezni a rácsos keretbe ahol a méretet vizsgálják
2023. jan. 11. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Milyen jellegű táska?
2023. jan. 12. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
81%
A 10 évvel ezelőtti állapotokhoz képest sokkal elnézőbbek szoktak lenni, de úgy vidd, hogy ha büntit kell fizetni, akkor nem ér puffogni.
2023. jan. 12. 03:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
61%
A rácsos keretet láttam már, de nagyon ritka volt, hogy bármit beletettek volna. Nem hülyék, hogy egy sztenderd böröndöt ne engedjenek fel, ha kb akkora, mint az előírás. Az én hátizsákom nagyobb, mint a megengedett, de sose problémáztak vele, rá se néznek.
2023. jan. 12. 03:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
51%
Általában szemmel átvizsgálják a csapatot, utána amelyik olyan, kiszedik a sorből. Szóval megúszhatod.
2023. jan. 25. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

5: bőrönd! Leírta.

7: a hátizsák és a bőrönd két külön dolog, repülős megítélés szempontjából. Hátizsákra teljesen vakok, senkit nem érdekel, különösen ha látszik rajta, hogy nincs csurig kitömve. A bőrönd meg mágnesként vonzza az ellenőrzést, különösen, ha kiszúrják, hogy nem a megszokott méret.

2023. jan. 25. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!