Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Ha kabinbőrönddel és kézipoggy...

Ha kabinbőrönddel és kézipoggyásszal fogok repülni, és olyan helyet választottam ami előtt nincs ülés (F02), a kézipoggyászomat hova kell majd raknom? Első utam repülővel és sehol nem találtam választ. 🫤 Ryanair, ha esetleg ez lényeges.

Figyelt kérdés

2023. jan. 12. 06:02
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ilyenkor mindkettőt a fejed feletti poggyásztárolóba tedd. (Egész pontosan oda , ahol még jut hely , ha az utolsók között szálltál a gépre.)
2023. jan. 12. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Amúgy a 2F ülés előtt az 1F van a Boeing 737-esen (a Ryanair flotta B737-esekből áll).
2023. jan. 12. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat. Elvileg elsők közt fogok beszállni. Priority és fast track kifizetve. Aztán majd kiderül a gyakorlatban hogy működik. 🙂 A foglalásnál az üléseknél a 2F volt a legelső, 1-es sor csak a bal oldalon volt. Illetve seatgurun is így mutatja.

[link]

2023. jan. 12. 08:22
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Tényleg, ebben a kialakításban ott a konyha van... Akkor marad, ahogy az első írja.
2023. jan. 12. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!