Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Kinek milyen tapasztalata van...

Kinek milyen tapasztalata van babával való repüléssel kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Wizzair: Babakocsit lehet felvinni a bejáratig, ott átadjuk és lerakják a csomagtérbe. Vigyáznak rá?

2023. jan. 23. 21:15
1 2 3 4 5
 21/44 anonim ***** válasza:
84%
Ja, 20. Mert a csecsemőnek akkor nem fog fájni a füle, ha mindenki mosolyog, ugye. Meg amúgy is, egy átlag 6 év alatti képes egy 2 oras utat csendben és nyugodtan végig ülni.
2023. jan. 26. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/44 anonim ***** válasza:
15%
Te repültél csecsemőként, fájt a füled és még emlékszel is rá?
2023. jan. 26. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/44 anonim ***** válasza:
30%
#20 Mondjuk ha kicsit több empátia lenne benned, akkor lehet, hogy a külföldi rokonok is lennének annyira kíváncsiak rád, hogy eljönnek ide :D
2023. jan. 26. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/44 anonim ***** válasza:
28%
Nem kívánhatjuk tőlük, hogy falvakból tömegközlekedéssel bumlizzanak a fővárosukba ilyen idős emberek, meg repüljenek egyedül - szerintem. Még ha nyilván ki is fizetnénk az útiköltségüket, mert ők nem tudnák. De kinek hol kezdődik az empátia… a szűklátókörűség viszont végtelen.
2023. jan. 26. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/44 anonim ***** válasza:
53%

22!


Nem. De felnőttként igen és 8 evessel is. Sőt, is erősebb is vannak, akinél bizony elofordult elég gyakran a fulfajas.

2023. jan. 26. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/44 anonim válasza:
81%

#12

15 hónapos a gyerekem, de eszembe se jut még kitenni a repülésnek, sem őt, sem magamat.

Ez egyedül a ti vágyatok, hogy repkedhessetek, a gyereknek teljesen mindegy hova mentek, fele annyi stresszel is lehet nyaralni menni, nem kitenni szegény gyereket ennek.

És attól mert minden ember tisztában van egy csecsemő dolgaival, igenis baromi zavaró több órán keresztül az éktelen sirast hallgatni, és nem a gyerek a hibás, hanem az önző szülő, aki nem bír magával és muszáj repülnie.

2023. jan. 26. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/44 anonim ***** válasza:
70%

20-as mivan?? A többi utas miatt üvölt a gyereked???? Te normális vagy?

Sok momzilla hülyeséget olvastam már, de ez mindennek a teteje.

2023. jan. 26. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/44 A kérdező kommentje:

20: Ha mások miatt nem repültök gyerekkel, ne foglakozz velük. Sokkal fontosabb, hogy megismerje a családtagjait.


Már nem tudom, hányas komment volt, de ISZSZ babát nem lehet otthon hagyni, “lepasszolni. Bár én egyébként sem “passzolnám le” az ekkora gyerekemet ennyi időre.


Vannak ismerőseim, akik évente vagy évente 2x utaznak haza és vissza az USA-ba és azt sem hagyták ki, amikor a baba pár hónapos volt. Persze, sír a nyomásváltozástól, de ha az nem lenne, akkor meg sírhatna a fogzástól. A babák ösztönösen működnek. Aki kicsit is intelligens, értheti.


Valaki javasolta, hogy üljek síró gyerek mellett a gépen egy tárgyalás előtt. Egyrészt milyen kedves vagy. :D Másrészt mit gondolsz, ez az egyetlen olyan élethelyzet, ami nehezíti a mindennapokat. 1000 más dolog is felmerülhet, amiben nem játszik közre egy baba sem. Ha volt már ilyen sírós babás tapasztalatod, akkor talán szerezz be egy füldugót vagy hallgass zenét. Ajánlom a fehér zajt. Nekünk önző, kisgyerekes szülőknek az nagyon bevált.


U.i.: Azért tart ott a magyar társadalom, ahol, mert sokan a frusztrációjukat nem tudják levezetni. De persze mindennek Soros, Gyurcsány, a migránsok, Brüsszel, na meg a szankciók az oka….. És ezt úgyis csak az érti, akit nem önt el a köd. Good night.

2023. jan. 26. 23:22
 29/44 anonim ***** válasza:
0%
Én eddig csak bábával repültem, de ő állandóan mindenkinek a homlokát törölgette meg a légzést mutogatta. Vér ciki volt az egész.
2023. jan. 26. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/44 anonim ***** válasza:
10%
Az én fülem sose fájt, sose dugult be, a gyerekem tehát jó eséllyel nem örökölt ilyen hiperérzékeny fület. Attól viszont én sírok be, ha valaki magára dönti a fél üveg krasznaja moszkvát és úgy ül fel a repülőre. Vagy mattrészegen, mert ilyenhez is volt szerencsém, hogy felengedtek egy négyfős, negyvenes férfiakból álló seggrészeg bandát, kezükben a dutyfreeben összevásárolt, benyakalt üvegekkel. Vagy az egymással csak üvöltöző, hőbörgő csálád. Basszus. Ma már, hogy mindenki repülhet, nincs olyan járat, amire ne jutna minimum egy-két pszichiátriai eset, s a szerencsén múlik, hogy elgurul-e a gyógyszere vagy nem. És akkor a gond egy kisgyerek, aki LEHET, hogy sírni fog, vagy nem. De igen, teljesen igaz, hogy irtózatos méreteket ölt a frusztráció ma már, szerencsétlenek annyira csapdázódva vannak az életükben, rossz kapcsolatokban, munkahelyeken - ahonnan nem tudnak kilépni, tehetetlenek, elönti őket az irigység, rosszindulat, s járnak az online fórumokra levezetni ezt. Minél gyűlölködőbben írnak, annál jobban érzik magukat.
2023. jan. 26. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!