Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Hol tudok venni a bőröndömre...

Hol tudok venni a bőröndömre ráakasztható bilétát?

Figyelt kérdés
Tudom hogy interneten sok helyen lehet vasarolni, de En kimondott uzletet keresek, ahol tudok ilyet venni. Olyan biletara gondolok, amire ra tudom irni a nevem es a cimem.

2023. márc. 5. 08:53
 1/3 anonim ***** válasza:
47%
Nyilván táska üzletben, ahol bőröndöket is árulnak. Amúgy minek? Mert azon kívül, hogy jól beazonosithato leszel és simán átverhetnek valamivel, ha ilyen személyes információt adsz meg, értelme nincs. Ha attól félsz, hogy élvezik a bőrönd, akkor belülre, a cuccait tetejére teszel egy papírt a címeddel
2023. márc. 5. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szerintem sem jó ötlet, azon okból, amit az 1-es válaszoló írt. Simán visszaélhetnek vele.

De amúgy a CCC-ben lehet kapni pár száz forintért, legalábbis kb 2 hónapja láttam.

2023. márc. 6. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Az a helyzet hogy a legitarsasag weboldalan fent volt, hogy ajanlott. Gondolom arra az esetre ha elvesztik a csomagunkat. A sajat nevemet illetve a hotel cimet szeretnem csak rairni. Ez igy is problemas?
2023. márc. 7. 08:59

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!