Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » A Ryanair elfogadja a kiwi.com...

A Ryanair elfogadja a kiwi.com által kiállított beszállókártyákat?

Figyelt kérdés
Nemrég vásároltam repülőjegyet a kiwi.com online utazási irodán keresztül. Sajnos azóta nem sok jót olvastam róluk, többek között találtam egy 2021-es cikket, mely szerint a Ryanair légitársaság nem fogadja el a kiwi.com által kiállított beszállókártyákat. Van-e valakinek friss tapasztalata ezzel kapcsolatban?

2023. márc. 14. 22:05
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Gratulálok, hogy előbb megvetted és csak aztán olvastál utána!
2023. márc. 15. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
A légitársaságok általában a saját beszállókártyáikat fogadják el. Random kamu cégek által kiállított hamisakat nem és az sem érdekli őket hogy 10-szeres árat fizettél mint amennyiért a légitársaság honlapján vásárolva lett volna.
2023. márc. 15. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Szia! Érdeklődni szeretnék,hogy minden rendben volt a beszállókártyával? Én is most hétvégén foglaltam,és utána szembe jöttek velem ilyen rémhírek. Én nekem wizzair+raynair lesz az utazásom,egyenlőre,ha belépek az oldalaikra ott nem látom a foglalást.
2023. jún. 19. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Még csak jövő héten lesz az esetleges utazás.. de állítólag elfogadják, úgy értesültem róla más személyektől, akik szintén a kiwivel utaztak. Jövő hét szerdán megírom pontosan mi volt a szitu a reptéren.
2023. jún. 20. 08:16
 5/6 anonim válasza:
Szia! Várom majd a tapasztalataidat,mert eléggé izgulok. Azóta sikerült elkérnem a kiwitől a foglalási számokat és a wizzair,illetve raynair applikáción is rátaláltam a foglalásokra. Még azt nem tudom,hogy így magamnak is elvégezhetem majd az utasfelvételt,vagy mindneképpen ők fogják e ,mert akkor kénytelen vagyok nekik megadni az ahhoz szükséges adatokat...
2023. jún. 30. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Szia! Elnézést a késői válaszért. Minden rendben volt, én teljes mértékben megvagyok elégedve a kiwivel. Nekem ők állították ki a beszállókártyákat, miutan a Ryanair megynyitotta az online utasfelvételi lehetőséget, a kiwi néhány percen belül küldte is a beszállókártyákat. Szóval le a kalappal előttük. A reptéren is minden rendben volt.
2023. aug. 7. 08:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!