Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mennyire számít nagy teljesítm...

Mennyire számít nagy teljesítménynek, ha valaki 24-25 évesen egy légitársaságnál kapitányi beosztásban dolgozik?

Figyelt kérdés
Boeing 737esen a Ryanairnél, vagy Wizzairnél Airbus A320ason Magyarországon értem.

2023. márc. 27. 14:13
1 2
 1/17 anonim válasza:
32%

Kchhhhhh.....csak kapitány?

Miért nem vezérigazgató ennyi idősen már?

2023. márc. 27. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
81%
Ennel a kettonel semennyire. Ha pl a Turkish-nel az mar igen.
2023. márc. 27. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
81%

"Magyarországon értem"


Tehát csak Magyarországon repked pl. Ferihegy és Debrecen között?!

2023. márc. 27. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Turkishnál szabályzat alapján nem lehet 30 év alatt valaki kapitány. Semmilyen gépen.
2023. márc. 27. 15:49
 5/17 anonim ***** válasza:
93%

Szerintem pozitív. Azt feltételezi, hogy egész fiatal kora óta képes komoly, felelősségteljes munkát végezni.

És az egyenruha is jó benyomást tesz 😊

2023. márc. 27. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
46%

Idk, én mindig ilyen negatívan állok hozzá ahhoz, ha valaki fiatal vagy sikeres. És még csak azt sem tudom mondani, hogy így neveltek mert nem.


Egy szegény családba születtem és alapból korlátozottak voltak a lehetőségeim. Másodjára sikerült egyetemre, azt is diákhitellel, és nem is feltétlen egy jó szakra vagy egyetemre. Ide sikerült bejutnom, pedig nem gondolom magam olyan nagyon hülyének. De nem ezt akartam volna lenni, hanem pilóta. Oda meg mennyi egy félévre a tandíj? 3 milla? De ebben nincsenek benne a vizsgadíjak meg a mitudomén milyen illetékek. Ezt nemhogy én, szegény családból, de szerintem egy átlagos családos sem tudja kifizetni. Amikor fiatalokról azt hallom, hogy milyen sikeresek mindig arra gondolok, hogy "biztos a szülők rakták alá a pénzt."

Tudom, hogy ez nem feltétlen van így, nem mindig az sikeres akit támogatnak és lehet fiatalon is sikeresnek lenni anyagi segítség nélkül, de bennem még is csak az van meg, "hogy basszus, én is mennyi mindent megragadtam, körülményeim ellenére és "csak" ide jutottam. Hogy juthat el egy átlagos ember, ide?"

És nem félreértés ne essék, kimondottan jó életem van, és van annyi pénzem, hogy évente 1-2 külföldre is el tudok menni, folyékonyan beszélek angolul, dolgoztam amerikában is, szóval szerintem nem az irigység beszél belőlem, hanem az, hogy annyi sikeres fiatal van, és nem tudom elképzelni, hogy mindegyik önállóan jutott el idáig. De még csak a nagyrészéről sem. Pl nemrég volt a hírekben a fiatal srác milliós (talán milliárdos?) cipő biznisszel, és emlékszem, hogy elmesélte a kezdetét az üzletének ahol 15-16 évesen vett vagy volt egy csomó, drága cipője. Miből? Miből volt neki 100-200 ezres cipőK-re pénze? Jaaa, szülők, akiknek volt pénze ilyen dolgokra. Aztán a sok pénzből mégtöbb pénzt csinált és most sikeres, igaz? Csakhogy nem tudod volna mégtöbb pénzt csinálni ha alapból nincsen a sok pénz.


Lehet, hogy az én gondolkodásom rossz, de annyira utálom amikor valaki fiatalon sikeres, mert egyből azt feltételezem, hogy nem ő sikeres, hanem a szülei, mert marha sok pénzt alá raktak.

2023. márc. 27. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 NTBS ***** válasza:
85%
Eléggé, és van még benned potenciál.
2023. márc. 27. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen életkorú kapitány van egyáltalán? Elsőtiszt legfeljebb.
2023. márc. 28. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Van ilyen korú, újságcikkek is vannak róla.
2023. márc. 28. 10:11
 10/17 anonim ***** válasza:
100%

En 25 evesen kikerulve az egyetemrol a vilagomat nem tudtam hogy merre hany meter..:D

Neked viszont gratula

2023. márc. 31. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!