Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Hol tudok nagyon olcsón...

Hol tudok nagyon olcsón repülőjegyet venni?

Figyelt kérdés

2023. ápr. 3. 20:18
 1/7 A kérdező kommentje:
Úgy értem melyik oldalon 😅
2023. ápr. 3. 20:18
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Konkrét oldal nincs. Meg kell figyelni mikor milyen árak vannak és lecsapni rá. A közvetítő oldalakon néha ki lehet fogni 20-30 ezres eltéréseket, de ez ritka, egyébként meg nem párezer forinton múlik és javaslom hogy vedd meg a légitársaság oldalán.


Javaslom a skyscannert és a google flights-ot, ott be tudod állítani hogy az árváltozásról küldjön értesítést.

2023. ápr. 3. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
0%
Interneten
2023. ápr. 4. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Skyscanner.com, pelikan.hu,Google flights, ITA matrix keresésre.
2023. ápr. 4. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

En a kiwi.com keresojet szeretem a legjobban. Ezek csak kereso oldalak, amik kb az osszes legitarsasag ajanlatat egyszerre mutatjak.

Vannak okolszabalyok, hogy a husvet+ karacsonyi idoszak draga. A nyari idoazak draga, de lehet itt is talalni jo ajanlatokat.

Beallitod a keresot osszeghatarra, es bongeszel. Az a legjobb talan ha flexibilis vagy a datummal kapcsolatban, igy elore kikeresed az olcso oda-vissza kombinaciot, leboltolod a szabit a munkahelyeden, aztan lecsapsz a jegyre. Ha fix datumod van, hogy mikor mehetsz szabira, ott pedig erdemes a desztinacio kapcsan flexibilisnek lenni.

2023. ápr. 5. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Ha nagyon olcson akar repulni, akkor nagyon flexibilisnek kell lenned.

Pl a datummal kapcsolatban, vagy pedig atszallassal.


Celszeru mas, kozeli repteret is megnezni (pl Budapest helyett becsi indulas stb


En amugy mindig a skyscanner oldalon nezek szet eloszor, de szinte mindig a legitarsasag honlapjan veszem a jegyeket.


Nekem nincs szemelyes rossz tapasztalatom a repjegy tovabbertekesito oldalakkal (de csak egy-ket esetben hasznaltam oket)

2023. ápr. 5. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Én a nobrain.dk-t használom.
2023. ápr. 13. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!