Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Mikor kapom meg a repjegyeket...

Mikor kapom meg a repjegyeket miután megvettem őket?

Figyelt kérdés

A Ryanair és a Wizz Air hivatalos oldalán vásároltam április 5-én. Az utazás csak június 29-én lesz. Gondolom van atfutási idő.

Hogyan érkezik meg a jegy? Ugyanúgy, mint mikor a MÁV oldalán veszek jegyet (PDF-ben egy beolvasható kódot kapok, névre szólóan) ?

Még soha nem utaztunk repülővel, így ebben nincs tapasztalatunk. Közel 650 ezer ft-ról van szó, és revoluttal fizettem ha ez számít..

Köszi ha segítessz!



2023. ápr. 11. 00:20
 1/8 anonim ***** válasza:
95%

Becsekkolas (mas neven utasfelvetel) utan kapod meg a beszallokartyat, ami tulajdonkeppen a jegyed. A beszallokartyat kinyomtathatod vagy a legtobb repteren bemutathatod a telefonodon is. A becsekkolast online tudod elintezni 30- 60 nappal az indulas elott ha fizetsz a helyfoglalasert, illetve utazas elott 1-2 napoal ha veletlenszeruen valasztott helyre szeretnel ulni ingyen. Elvegezheted a becsekkolast a repteren is, tovabbi dij elleneben.



Tovabbi infok peldaul itt:

[link]

2023. ápr. 11. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
75%
Ha kifizetted és el van konyvelve a fizetés, azonnal megerkezik a jegy e-mailben, PDF formátumban. A beszallokartya más, az ez alapján a jegy alapján készül el, ha kinyomtatod, vagy generalódik, ha a telefonodon használod - a menetét az első már leirta.
2023. ápr. 11. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Remek hír, hogy mindkét légitársaságnak van gyik oldala:


[link]


[link]

2023. ápr. 11. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
63%
Ha becheckolsz
2023. ápr. 11. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

kapsz egy email visszaigazolast a vasarlasrol


attol fuggoen, hogy milyen jegyet vasaroltak, 1 nap - 30 nappal az utazas elol be tudsz jelentkezni online (weben vagy a legitarsasag telefonos alkalmazasan) es vagy kinyomtatod a beszallokartyat vagy a telefonon megmutatod


Altalaban ha fizettel a az ulohelyert akkor tudsz korabban becsekkolni, egyebkent 1 nappal korabban tudod elintezni

2023. ápr. 11. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Te jó isten, milyen Ryan meg Wizz jegy jön ki ennyire? :D Remélem legalább 20-an utaztok.
2023. ápr. 12. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 NTBS ***** válasza:
100%
Az e-mailedet nézd meg. Kapnod kellett üzenetet a vásárlásról.
2023. ápr. 12. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szerintem az nagyon durva , hogy még sose repült és ennyi embernek szervez utazást. Szerintem passzolja le egy másik felnotnek és mint vendég utazzon. Európában nem történhet semmi, de kívül már nincs garancia csak talan az EU szomszedaiban.
2023. ápr. 20. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!