Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » A Ryanairnél továbbra is...

A Ryanairnél továbbra is ingyenes a "nagy" kézipoggyász?

Figyelt kérdés

Jó régen nem repültem, és azóta mintha változtak volna a dolgok, de kicsiz zavaros nekem...



" azok az utasok, akik nem rendelkeznek elsőbbségi beszállással (priority boarding), novembertől csak egy kis kézipoggyászt (35cm x 20cm x 20cm) vihetnek majd fel a fedélzetre, azonban továbbra is ingyenes emellett egy nagy kézipoggyász."



Tehát végülis a nagy kézipoggyász ára is benne van a jegyárban, vihetem ingyen, csak nem jöhet velem a fedélzetre?

Valaki megerősítené ezt légyszi, aki utazott mostanában... csak mert látom a kis kézipoggyász méretei nagyon törpék, abba semmi nem fér bele



2023. ápr. 19. 11:16
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Ha priorityert fizetsz, akkor abban benne van egy normal meretu es egy kis kezipoggyasz


Az alaparban csak egy, kis meretu kezipogyaszt vihetsz magaddal.


Szoval mindenkeppen fizetni kell, ha nagyobb meretu kezipogyasszal akarsz utazni

2023. ápr. 19. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi... de nem értem, akkor a fenti idézett szöveg miért írja, hogy ingyenes?? :o
2023. ápr. 19. 11:48
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Mert a fenti idezet egy 2017-es cikkbol szarmazik es azota megvaltozotr a Ryanair poggyaszszabalyzata.


A jelenlegi poggyasz szabalyokrol itt tudsz tajekozodni:


[link]

2023. ápr. 19. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nem.


Csak a kicsi (40x25x20), ülés alá rakható táska ingyenes.

A nagy (55x40x20) kézipoggyász csak elsőbbségi (priority) jeggyel vihető fel, aminek az ára 6-36 euró között lehet.

2023. ápr. 19. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nagyon köszi mindenkinek!
2023. ápr. 22. 12:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!