Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Solo tengerentúli utazáson...

Solo tengerentúli utazáson hogyan nem unod magad halálra?

Figyelt kérdés

Sokszor még Európán belül és szétunom magam. Amikor Amerikába repültem az kész őrület volt.


Nyilván töltök le könyvet, játékot, podcast-et a telefonra. Használom a repülőnek a beépített elektronikáját. De idegőrlő.


Aludni sose tudtam repülőn.


Van valami hasznos tipped, ami neked bevált amikor egyedül repültél?



2023. máj. 7. 17:45
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
46%

Van.

Maradj otthon a hátsódon!

2023. máj. 7. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
85%
Igazabol vonaton, autoban, korhazban, az eletben is el kell tudni tolteni az idot. Viszont ez nem kotelezo.
2023. máj. 7. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:

Talán nem értetted, rásegítek: repülőn nincs internet, nem tudok telefonálni sem. Sem felállni és sétálni egyet.

Egy vonatos utazás pedig jellemzően nem tart fél vagy egy napig...

Autóból bármikor kiszállhatok egy benzinkútnál.

Kórházban ha bekerülök is hamar sorra kerülök, hiszen időpontra jöttem.


Mindegyik hasonlatod gyenge volt.

2023. máj. 7. 18:21
 4/18 anonim ***** válasza:
91%
Ne fogyaszd az információt olyankor, hanem gyártsd. Írj novellákat, vagy rajzolj, törekedve a lehető legjobb végeredményre.
2023. máj. 7. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
31%
Van internet a tengerentúli járatokon. Economy-n nem ingyen ugyan, de van. Én megszoktam venni, nekem megéri azt a 20-25 ajrót / dollárt. Telefonálni valóban nem lehet, de csetelni, üzenni igen.
2023. máj. 7. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
84%

Én csak a saját megoldásaimat tudom megosztani Veled. Én például olvasok. Könyveket.

Tudom, ez furán hangzik azoknak, akik szar iskolába jártak és egész életükben csak a telefont nyomogatták, majd hülyék maradtak.

2023. máj. 7. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim válasza:
43%

6

az olvasástól nem leszel okosabb. én 6 könyvet kiolvastam a múlt hónapban de még mindig hülye vagyok

2023. máj. 7. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:

Az olvasás miért állna összefüggésben azzal ki milyen okos?


Ha én újságcikkekből, elemzésekből, videóriportokból, podcastokból vagy épp tudományos disszertációkból szeretek informálódni az miért rosszabb, mint egy könyv?


Az Economist-nak vagy épp a Guardian-nak elég jó elemzései szoktak lenni. Van pár minőségi globális politikával, gazdasági vagy épp társadalomtudományos folyamatokkal foglalkozó podcast is a Spotify-on.

2023. máj. 7. 19:59
 9/18 anonim ***** válasza:
45%

Hogy unnám magam halálra? Vannak gondolataim. 🤨

Az olvasás jó ötlet egyébként, vagy lehet rejtvényt fejteni, offline játékot letölteni telóra... Ha ablak mellett ülsz és szép az idő, a tájat is nézheted (sőt, a felhők is szépek).

2023. máj. 7. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
96%
Olvasok, filmet nézek,zenét hallgatok, játszok, videót vágok stb. Gyorsan elszalad 8-10 óra.
2023. máj. 7. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!