Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Milyen volt a legdurvább...

Milyen volt a legdurvább repülőutad?

Figyelt kérdés
Akár hosszúság, akár egyéb dolgok szempontjából.

2023. máj. 13. 12:23
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
94%
Sydney, 2x10+ óra meg az átszállás, na az fájt.
2023. máj. 13. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
95%
Egyszer egy 4 órás utat végig bömbölt 3 kisgyerek. Az volt a legdurvább.
2023. máj. 13. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
98%

7 órás repülőút, ami azzal kezdődött, hogy a gépre már felszálltunk mikor bejelentik, hogy fél órát várnunk kell, már nem is emlékszem, hogy mi miatt. Na, ebből a félből 3 lett, de nem baj.


Mire felszálltunk, már HÁROM kisgyerek üvöltött, a mellettem ülő férfi folyamatosan rázta a lábát és az enyémnek ütögette, az előttem lévő aludt, természetesen rám borította a székét, a mögöttem lévő, egyetemista korú srác pedig ilyan 2+ méter volt és a térdei beleálltak a hátamba az ülésen keresztül. Marha jó volt így menni 7 órát.

2023. máj. 13. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
78%
Európán belüli út, tehát szerencsére nem volt túl hosszú, de annál kiakasztóbb. Leült mellém egy nő 2 kisgyerekkel. A kisebb még csecsemő volt, ennek megfelelő hangerővel; azt simán megszoptatta ott mellettem, aztán hangosan bejelentette, hogy most aztán tisztába kell tenni. A nagyobbik (3 év körüli) mindeközben folyamatosan üvöltözött, hisztizett, próbált elvenni körülöttünk mindenkitől mindent, a taknyos-nyálas kezét törölte bele mindenbe. Anyuka pedig meg se próbálta fegyelmezni, annyit se mondott, hogy ejnye, vagy akár hogy halkabban, semmit. Nem lopták be magukat a szívembe.
2023. máj. 13. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
98%
C. prostik ültek mögöttem, akik káromkodva üvöltöztek, röhögcséltek.
2023. máj. 13. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
89%
Mikor 2 óra után visszafordult, mert az egyik stewardess rosszul lett. És drága lett volna nekik valahol útközben leszállni. Máskor is volt velük baj, ezért ez volt az utolsó utan velük. Emirates, agyonreklámozott alja cég.
2023. máj. 13. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
45%
Bécs -> Albuquerque (USA) két átszállással (Frankfurt, Houston). Kényelmesebbé tette az utat, hogy első osztályon utaztam az utolsó szakasz kivételével.
2023. máj. 13. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Hanoi-Phnompen:

Előző járatot megdobálta a szél, sokan használhattak "zacskót", gondolom többen nem vették elő időben...

Mindenesetre iszonyatos szag volt a gépen.

Végülis kibírtam, de készenlétbe kellett helyezzem a zacskót. Többeknek nem sikerült...


Budapest-Jakarta:

Szingapurban nem jött össze a becsekkolás. Itthon elütötték a csatlakozó járat betűjelét (CO, vagy CA?).

Közölték, hogy tisztázzam a Continental Airlines-szal.

-Hogyan? Akkoriban a CA csak amerikai belföldi járat volt.

Három óra vita után végre felraktak egy másik járatra.

2023. máj. 13. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
89%

Egy tádzsik belföldi járat Khorog fele elég kemény volt, adott pontokon érzésre 10 m-rel a hegyek felett mentünk.


Betegséges verzióban egy indiai belföldi út volt a legalja, ételmérgezéssel nem jó az a 2 óra sem, majdnem az egészet a budiban töltöttem.


Máshol leszállásnál a rendőrség szedett le valami bűnözőt, de volt szerencsém budiban dugásból kialakult balhéhoz is.


Ha eleget repked az ember, főleg fejlődő országokban, akkor nagyjából minden megtörténik vele, ami megtörténhet.


Mondjuk igazán vicces sztorikért a low budget szárazföldi afrikai közlekedést ajánlom, volt hogy azért fizettem plusz pénzt, hogy az anyóson csak ketten üljünk.

2023. máj. 14. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Isztambul - Budapest

Itt volt életem legdurvább vihara, olyan turbulenciába kerültünk, hogy na ott tényleg féltettem az életem. Mivel ezeket a sorokat írom, leszálltunk épségben ;)


Frankfurt - Toronto

Egy látszólag gyík csávó ült be mellém. Betettem a fülhallgatót és éreztem hogy néz, meg úgy hozzám szólna. Kivettem a fülest, néztem rá mint borjú az újkapura, persze egyből gyorsan elkezdett telefonozni. Mikor visszatettem a fülest, egyből megszólított. Mondom ok, akkor beszélgessünk. Innentől kezdve 7 órán át FOSTA A SZÓT, még evés közben sem állt be a pofája. Ha normális lett volna, nem zavart volna, de hogy a Family Guyból idézzek: "Köszönöm a fuvart és a kéretlen faji elméleteit"


Budapest - Dubaj

4.5 órás gyerekvisítás, úgy ordított 4 gyerek, mintha nyúznák, majd nekiálltak a sorok között a folyosón futkározni. Ekkor a sztyuviban volt annyi és balesetveszélyre hivatkozva felszólította őket hogy üljenek le. Ettől a gyerekek hisztirohamot kaptak és ordítva, bömbölve sikították végig az utat.

2023. máj. 14. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!