Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » A Ryanairnél vettünk repülőjeg...

A Ryanairnél vettünk repülőjegyet, de sajnos valahogy sikerült felcserélni a keresztnév-vezetéknevet az adatok megadásánál. Ebből lehet problémánk? Már kicsúsztunk az ingyenes változtatási lehetőségből. Köszi előre is a válaszokat.

Figyelt kérdés

2023. máj. 29. 10:16
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
No problemo.
2023. máj. 29. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Probalj meg veluk beszelni.

[link]

2023. máj. 29. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Senkit nem fog érdekelni.
2023. máj. 29. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Moncsika1991 válasza:

Szia! Mi is így jártunk sajnos, először vettem repjegyet, és a névbeírásnál magyarnév szerint írtam automatikusan neveket- mi is kicsúsztunk a díjmentes változtatásból, csupán 80e ft lenne hogy visszacseréljem neveket angol formátumba. Ennyit nem szeretnék fizetni. Kérdésem az lenne, hogy ti hova mentetek, és végül volt belőle problémátok? Több helyen olvastam, hogy már megszokták ,hogy minden 2. magyar így jár elsőre szinte biztosan...tanuló pénz meg volt, remélem ennél drágább nem lesz ... köszönöm előre is a gyors választ,

Moncsi

nov. 12. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!