Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Wizzairnél ha nem választok...

Wizzairnél ha nem választok ülőhelyet a repülőn, akkor később nem is kell fizessek érte?

Figyelt kérdés

Nagyon furcsa a rendszer, laptopon nem is engedett át az ülőhelyválasztáson csak akkor, ha vettem jegyet. De telefonon az applikációban sikerült átugranom az ülőhelyválasztást.

Akkor így utólag random fog helyet adni? S ezért kell-e majd fizetni? Mert erre vonatkozóan nem írnak semmit az oldalukon.



2023. máj. 30. 22:05
 1/6 anonim ***** válasza:
89%

A becsekkolásnál kérhetsz majd random helyet, ami ingyenes.


Ha jól emlékszem 48 órával előtte csekkolhatsz be, ha nem vettél helyet.

2023. máj. 30. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Laptopon is át lehet ugrani a helyválasztást.

Csak akkor kell fizetni ha magad akarsz helyet választani, ahogy az első válaszoló is írta, a random hely ingyenes.

2023. máj. 31. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
59%

"Nagyon furcsa a rendszer, laptopon nem is engedett át az ülőhelyválasztáson csak akkor, ha vettem jegyet."


Te vagy a béna, át lehet ugrani minden eszközön. Nem választasz ki semmit és úgy mész a továbbra.

2023. jún. 1. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

:)) Nem tudom, lehet tényleg én vagyok a béna, de nekem laptopon nem volt olyan opció, hogy áugorjam. Egy olyan volt, hogy később válasszak helyet, lehet az lenne ez, csak ott meg apró betűvel írta, hogy ha később választok, lehet drágább lesz.


De köszi mindenkinek a válaszokat!

2023. jún. 1. 06:38
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha választasz, akkor lehet drágább, de amúgy szerintem ugyanannyi később is. Ez csak marketing szöveg. Én egyetlen egyszer vettem fix helyet fapadoson, azóta soha és még így is, ha nincs tele a gép, akkor oda ülök, ahova akarok. 😀 Egyszer simán átülhettünk a lányommal az első, amúgy feláras sorokba, csak meg kellett kérdeznem a crewt. 😀
2023. jún. 3. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Sziasztok!


Wizzair…


Automatikus utasfelvétel esetèn mikor kell megadni és hol az utazók adatait?


Köszönöm szépen…

2023. jún. 14. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!