Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Repülőn lehet abból baj, hogy...

Repülőn lehet abból baj, hogy a sima bőröndömbe rakok 3liter folyadékot?

Figyelt kérdés
Az a helyzet ,hogy kint vagyok Amerikába és akarok barátoknak haza vinni otthon nem kapható energia italt a bőröndömben (nem a kézi poggyászban),és tudom hogy vissza fele átvilágítják azt is abból lehet probléma, hogy 3 liter energia ital van benne? Esetleg kipakolhatják vagy ilyesmi?

2013. júl. 18. 04:49
 1/5 anonim ***** válasza:

nagy borondben viheted. igazabol nekem mar kezipoggyaszban is sikerult felvinnem repulore tobb liternyi folyadekot. nem tudom hogy nem lattak (wtf) vagy nem erdekelte oket, de a szabaly mar akkor reg megvolt hogy nem lehet. namindegy.

de nagy borondben lehet, plane kifele amerikabol nem kotozkodnek semmivel szinte, befele neccesebb :D

2013. júl. 18. 05:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
46%
mikor fogjátok már fel, hogy a nagy bőröndbe gyakorlatilag bármi rakható a robbanóanyagon és néhány egyéb tiltott dolgon kívül? a szigorú szabályok a kézipoggyászra vonatkozik.
2013. júl. 18. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Legfeljebb abbol lesz baj ha kifolyik...
2013. júl. 18. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Koszi szepen a valaszokat
2013. júl. 18. 17:01
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha a duty freeben veszed, akkor kézipoggyászban is felviheted a repólőre.
2013. júl. 23. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!