Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Ti repültetek már? Ha igen,...

Ti repültetek már? Ha igen, szerettek repülni? Kinek milyen volt az első repülős élménye?

Figyelt kérdés
Pl.Kinek volt olyan ,hogy mindig nagyon szeretett volna repülni,de mióta repült,azóta nem szeret ?
2013. szept. 10. 13:31
 1/6 anonim ***** válasza:
Én szeretek repülni, mindig is szerettem, a legjobb a fel és a leszállás. Most októberben repülök majd éltem eddigi leghosszabb repülő útjára, Londonból Sydney-be fogok repülni, remélhetőleg kellemes 22.5 óra vár rám.
2013. szept. 10. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Aztaa,az jó sok :D Már nagyon kiváncsi vagyok milyen lesz :) Mi úgy néz ki karácsonyozni fogunk valahol külföldön :)
2013. szept. 10. 14:56
 3/6 anonim ***** válasza:

Én nagyon szeretek utazni. Alig vártam, hogy repülhessek. Most már anyira nem rajongok érte, mert fáj a fülem közben. Mindenki mondja, hogy egyek cukorkát vagy rágozzak, de nem segít. Aztán meg napokig be van dugulva és alig hallok valamit. Kimosattam a fülem, de mondták, hogy nem az a baj, hanem a nyomást nem bírja a fülem.

Régebben nagyon izgultam is ez miatt, mindig hulla sápadt voltam legalább 10x már kipakoltaták velem a csomagom a biztonságiak.

Nekem legjobban a repülésben a repterek tetszenek, szeretek ott nézelődni (gépeket, üzeleteket, embereket).

2013. szept. 10. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
60%
Én is szeretek repülni, de sajnos még csak Európán belül repkedtem, hiszen itt lehet szinte szó szerint fillérekért ezt megtenni, így sok ilyen akciót kihasználtam már. Emiatt utóbbi 1-2 évben vagy 30-40x repültem. Én nagyon sok évig csak álmodoztam róla és nagyon szerettem volna csak azt hittem drága, de aztán rájöttem, hogy fapadosokkal piszok olcsó, bárkinek (tényleg bárkinek) elérhető kategória a repülés élménye.
2013. szept. 11. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Imádok repülni :D

Az első utam 14 évesen volt az air berlinnel Bécs-Hamburg viszonylatban. Azóta már jópárszor repültem. A legjobban a Budapest-Vancouver tetszett ;)

2013. szept. 16. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Még nem repültem.
2013. szept. 18. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!