Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Easyjet poggyászfeladás!...

Easyjet poggyászfeladás! Biztos az én felfogásom a nehéz, de: Nizzából költöznék Londonba Easyjettel és kb 3 poggyászt kellene feladnom. Nem értem, hogy a 3 összesen lehet maximum 20kg, vagy darabonként lehetnek 20-20-20 kilósak? Köszi o. O

Figyelt kérdés
2013. szept. 10. 19:09
 1/4 anonim ***** válasza:
Nyilván darabonként...
2013. szept. 10. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm, csak azt nem értem, hogy a foglaláskor nyilván meg lehet megadni, hogy hány db poggyászt akarsz vinni, és kiírja, hogy össz súly: 20 kg, ha magasabb súlyt akarsz, akkor horribilis összegeket kell fizetned. Amúgy pedig egy 20 kg-s poggyász 17 euro.
2013. szept. 10. 19:47
 3/4 anonim ***** válasza:

Megnéztem, hát én is úgy értelmezem, hogy 3 poggyász összesen 20 kiló lehet, akkor csak a három poggyász árát kell kifizetned, túlsúlyt nem. Viszont ha összesen több mint 20 kg, akkor fizetned kell.

Ha megnézed jobb oldalt az összesítést, ott egyértelműbben leírja mit fogsz fizetni.

2013. szept. 10. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, én is így értettem. :S Csak reméltem, hogy nem így lesz! :)
2013. szept. 11. 19:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!