Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Wizzairral utazok! Segítség...

Wizzairral utazok! Segítség Beszállókártya?

Figyelt kérdés
Két hét múlva utazom Eu-s országba,az online utasfelvételt megcsináltam, pdf formátumban fogom ma kinyomtatni . Az lenne a kérdésem, hogy ezeken kívül még mi szükséges a repüléshez? AMit kaptam e-mailben pl.Visszaigazolási kódos e-mailt azt is ki kell nyomtatni? Vagy csak ezt? Ill. igaz az, hogy be kell fóliázni a bőröndöt még itthon, mert különben arra is pluszba rá kell fizetni?

2014. jan. 6. 15:22
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Csak a beszállókártyát kell kinyomtatnod, meg vinned kell a személyi igazolványodat.

A bőröndöt pedig nem kötelező befóliáztatni.

2014. jan. 6. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ. Ha befóliáztatom , az mire jó ?
2014. jan. 6. 15:33
 3/5 szisza7 válasza:
85%
Arra jó, hogy egybe maradjon a bőröndöd. :D Az enyém szanaszét szakadt, tört mert az elmebeteg pakoló emberek úgy dobálták a csomagokat mintha egy zsák krumpli lenne. Repülőről ülve láttam átszálláskor, amikor hozták be kiskocsin a bőröndöket és elkezdték pakolni. Hát agyam eldobtam amikor megláttam, hogy még volt amelyik rá is állt. Persze az enyém nem volt drága Samsonite, de ettől függetlenül ártani nem árt ha van rajta. :))
2014. jan. 6. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Visszaigazolás emailt teljesen felesleges nyomtatni. Csak a beszállókártyákat kell nyomtatni!

Fóliázás ahogy érzed. A többség nem csinálja és mégse hullik szét a csomag. Akivel mégis megtörténik az utána rászokik a fóliázásra. Meg aki először utazik es túl pánikolja magát, azok is szokták fóliáztatni. Reptéren elérhető szolgáltatás a fólia, de elvileg otthon is megcsinálhatod csak vegyél erős ipari csomagoló fóliát.

2014. jan. 6. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

A reptéri fóliázás 2500 Ft.

Ha kötöttél biztosítást, akkor viszont abban a poggyász sérülése benne van (persze azért ezt olvasd el tüzetesen).


Arra vigyázz, hogy a VISSZAÚTRA SZÓLÓ beszállókártyát is nyomtasd ki, külön papírra.

2014. jan. 7. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!