Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Repülőre felvihető 100ml-es...

Repülőre felvihető 100ml-es flakonokat hol tudok venni? És az ehhez kapcsolódó 1liter űrtartalmú átlátszó tasakot?

Figyelt kérdés

2014. júl. 22. 23:49
 1/7 anonim ***** válasza:
0%

Nagyon ne vásárolj be,mert összesen egyet vihetsz fel kézipoggyászban...

pl egy parfüm vagy egy kézkrém stb...így értik a 100ml-t

Bent a vámmentes területen tudsz venni innivalót,bármit,azt simán felviheted.

Minden mást tegyél a nagy bőröndbe,amit feladsz,mikor a beszállókártyát kapod.Nekem még soha nem tört össze semmi,pedig üveges bort,pálinkát mindig viszek.

Körbe szoktam tekerni mindet valami pulcsival vagy törölközővel,hogy ne tudjon összeérni,ha rádobnak egy másik csomagot,akkor sem.

2014. júl. 23. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
81%

1! Ez így nem igaz, h 1 db 100 ml-es dolgot vihetsz fel a gépre. Max 1 liternyit, 100 ml-es kiszerelésben.

Kérdező! Zacskót pl a dm-ben lehet kapni, van egy repülő jelzés a dobozon, az uzsonnás zacskók közelében. És úgy tudom, hogy a reptéri újságosnál is lehet kapni. Én kis kiszerelésű (szintén dm pl) piperét szoktam vinni, nem töltögetek át otthon.

2014. júl. 23. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
53%

Első butaságot írt, mert 10 db vihető, tehát elméleti maximum 10x100=1000ml.


Jo kérdés, hogy lehet-e valahol ilyet kapni, de szükség nem nagyon van rá. Parfüm, tusfürdő, kézkrém stb kapható 100ml alatti. Ha nagyon létszükséglet akkor reptéren vagy külföldön is vehetsz ami hiányzik.

Remélem nem inni akarod, mert arra vigyél inkább nagyobb edényt, pl literes palackot üresen és az ellenőrzés után meg tudod tölteni vízzel így tudsz inni a gépen.

2014. júl. 23. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 bibus26 ***** válasza:
Tegnap vettem a Müllerbe, mert jövő héten repülünk:) 2 kis tégely(krémeknek),2 csavaros tetejű 100 ml-es flakon, 1 pumpás 100 ml-es flakon átlátszó 1 l-es neszesszerben. 1100 Ft. 2 embernek 1 hétre sztem bőven elegendő...
2014. júl. 23. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Én tavaly az Ikea-ban vettem kis flakonokat. 10 darabos szett és 1000 ft alatt volt. Tasak pedig a rossmanból.
2014. aug. 8. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ma láttam IKEA-ban: 4 darab színes, 100ml-es műanyag palack 299Ft. Direkt utazáshoz ajánlották.
2014. aug. 10. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Ha valaki esetleg kifejezetten üvegből készült palackot keres, akkor érdemes megnézni a Vetroimpex kínálatát a palackaruhaz.hu oldalon. Vannak nekik 100millisek is. Ajánlatos utazás előtt másfél héttel rendelni, hogy biztosan időben megérkezzen.
2014. szept. 30. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!