Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Van valakinek Touareg bőröndje...

Van valakinek Touareg bőröndje? Mennyire bírja a repüléssel járó megpróbáltatásokat? Próbáltam angolul is keresni véleményeket, de csak magyar találatokat hoz ki a kereső, és azok sem vélemények, hanem csak webáruházak képei.

Figyelt kérdés

2014. aug. 19. 21:23
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem érdemes drága bőröndöt venni repüléshez. A reptéren uralkodó mostoha viszonyok miatt nem sokkal bírja tovább, mint egy noname kínai bőrönd, viszont jóval többe kerül, nem éri meg. Ráadásul egy drága bőrönd után még fáj is a szíved, meg bosszankodsz, ha elcseszik, az olcsóért nem kár.
2014. aug. 19. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem értek egyet az elsővel. Olcsót vettem, a második út után szét is ment. Második éve járok Samsonite bőröndökkel és táskákkal, és semmi bajuk nincs, pedig havonta minimum 2 alkalommal repülök.
2014. aug. 19. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Én sem értek egyet az elsővel bár azt sem mondom, hogy feltétlenül samsonite ár kategória szükséges.

De azért az nem árt ha egy oda-vissza útnál nem megy tönkre a bőrönd odafelé úton mert akkor máris probléma, hogy miben hozod vissza. Ez most hülyén hangzik, de sajnos megtörtént eset!!

2014. aug. 20. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nagyon olcsót nem érdemes, mert büdös a ragasztója, és ha ruhát viszel benne, még 1 liter parfüm sem nyomja el a

szagot.


Előbb-utóbb a dobálástól mind tönkremegy, de azért érdemes egy legalább középkategóriást venni. Drágát csak kézipoggyásznak vettem, mert az örök élet.

Feladandónak maximum Samsonite árban érdemes.

2014. aug. 21. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszi az eddigi válaszokat.


Touareg bőrönddel esetleg van valakinek pozitív/negatív tapasztalata?

2014. aug. 22. 12:29
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

repüléssel kapcsolatban nincs, de én 7-8 éve nyúzok egy Tuareg bőröndöt (a legnagyobbat).


Igazából három dolog mehet rajta tönkre. Az emelője, a húzója és a kerekek.

Emelőjét lecseréltük otthon egy örök életűre, miután leszakadt. A húzókáját beszegecseltük fix állásra (és ennél fogva soha nem szabad emelgetni egy táskát sem).

A kerekéről meg most jött le 8 év után a gumi.


Gyakorlatilag örök életűnek tűnik ez a táska néhány módosítás után. Nem tudom, hogy a most kapható Tuaregek is ilyen minőségűek e.


De a kereke az valami brutál jó volt ennek, rengeteget nyúztam macskaköves utakon is.

2015. júl. 28. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!