Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Mit csinál ilyen alacsonyan...

Mit csinál ilyen alacsonyan errefelé egy boeing c17?

Figyelt kérdés
Már nem az első alkalom,hogy látom utána kerestem googleba a boeing c17 ami nagyon hasonlít rá. Somogy megyében.. ha jól tudom a Taszári katonai állomás már jó pár éve megszűnt..Valami elképesztő alacsonyan repül..először a hangjára lettem figyelmes azt hittem egy kombájn megy ..ki is néztem és szinte betakarta az eget ez a hatalmas sötétszürke repülőgép annyira alacsonyan szállt.. ez normális?
2014. okt. 1. 16:28
 1/9 anonim ***** válasza:
Én is láttam, ha egyre gondolunk akkor az a Korean airline Seoul Zagreb járat és a megye fölött már bőven megkezdi az ereszkedést. Mikor felettünk megy el akkor már csak 4500 méteren megy. Egyébként egy Boeing 777.
2014. okt. 1. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

rákerestem a boeing 777-re nem az..sajnos..pedig az megnyugtató lett volna..először bombázónak néztem később neki álltam keresgélni és a c17-esre találtam..olyan alacsonyan volt,hogy azt hittem lezuhan..

ha a szememre hagyatkozok akkor azt mondom,hogy egy 10 emeletes ház magassága(bár ennél nyilván magasabban szállt..) de olyan közelinek tűnt..

2014. okt. 1. 16:38
 3/9 anonim ***** válasza:
4 sugárhajtóműve volt? Nézd meg a Boeing 747 és az Airbus A340 és A380 gépeket.
2014. okt. 1. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Megtudod pontosan mondani melyik nap és kb hány órakor volt?
2014. okt. 1. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

egyikre sem hasonlít..sötétszürke ..én laikusként úgy látom ez az a gép : [link]

azt hiszem annyi volt neki de ami feltűnt, hogy olyan volt mintha leakarna szálni elkezdett jobb oldalra megdölni visszaegyenesedett és maradt abban a magasságban és tovább repült..illetve villogot narancssárga színű lámpa ha jól láttam

2014. okt. 1. 16:56
 6/9 A kérdező kommentje:
kb egy fél órája
2014. okt. 1. 16:56
 7/9 anonim ***** válasza:

Akkor nem tudom, de ha látod akkor nézd meg a következő oldalon, ha kereskedelmi gép rajta lesz.


[link]

2014. okt. 1. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
közben beszéltem mással is aki látta..azt mondta ne aggódjak sima teherszállító esetleg segélycsomagokat vihet vagy ilyesmi..és csak úgy tűnik,hogy alacsonyan van...és,hogy nem akar erre leszállni csak békésen repül..
2014. okt. 1. 17:28
 9/9 A kérdező kommentje:
Mindenesetre köszönöm szépen a válaszaid
2014. okt. 1. 17:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!