Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Egy kollégámat utaztatom haza...

Egy kollégámat utaztatom haza Belgiumból. Számlát akarnék kisajtolni a Ryanairből. Az emelt díjas számot nem tudom felhívni. Tudtok használhatót mondani?

Figyelt kérdés

Le van tiltva nálunk a 0690, találtam ezt a linket,

[link]

amit itt is javasolt valaki, de nem tudom használni, ugyanis nincs szövegbeviteli mezőm, nem tudok írni az operátornak, pedig elég hamar bejelentkezik.

Muszáj lenne valahogy számlát kapnom, mert az a "receipt",ami a foglalással jött mailben,nem jó a könyvelőnknek.

Valakinek ötlete van? Még találtam egy vezetékes telefonszámot is, de az folyamatosan foglalt. (06 1 815 4429)



2014. dec. 9. 15:44
 1/4 anonim ***** válasza:
2014. dec. 9. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Jah, most látom ugyanez a link van ebben is, amit írtál..
2014. dec. 9. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Hivd mobilrol a 0690-et, vagy otthonrol intezd el.
2014. dec. 10. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Normál esetben (nálunk) pl a DIGI otthoni, vezetékes telefonon le vannak tiltva az emelt díjas 0690-es telefonszámok.


Így kénytelen voltam felhívni a mobilszolgáltatót, ebben az esetben T-Mobil és így a mobilomra engedélyeztettem, hogy legalább Mobilról tudjam hívni őket, akár a Wizz-t akár a Ryanair-t.

A Ryanair-nek is van egy gyorsított, elsőbbségi hívó száma, azt érdemes felhívnod. Picit többe kerül, de sokat tudsz spórolni, mert a nem gyorsított számot, esetleg csak 15 perc várakoztatás után veszik fel.

A gyorsított meg 1 percen belül kb. így hamarabb és olcsóbban végzel az infóval. (sűrűn hívom őket)


A T-Mobil-os elszámolásból látom, hogy az elsőbbségi emelt díjassal is (fejből írom) kb 189 Ft/perc a díja.

A Ryanair weboldalán sokkal több van feltüntetve, de a számlán látom, hogy kb 189Ft és nem 570 Ft mint ahogy a Ryanair a saját oldalán "riogat".

2014. dec. 14. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!