Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Megtehetem hogy Ferihegyen...

Megtehetem hogy Ferihegyen biztonsági ellenőrzésen átmegyek, de nem szállok fel a gépre?

Figyelt kérdés
Egy ismerősömmel találkoznék a reptéren, csak 3-4 órája lesz az átszállással, így a repteret nem lenne idő elhagyni, viszont ahogy néztem a kinti részen nincs normális beülős hely, gondoltam megveszem a legolcsóbb aznapi jegyet és bemegyek belülre, mert ott van gundel és business váró is. Vagy ez így nem lehetséges?
2014. dec. 15. 11:43
 1/5 anonim ***** válasza:
De lehetséges. Nem vagy köteles felszállni a gépre.
2014. dec. 15. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Így van, megteheted.
2014. dec. 15. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Megteheted de nem lesz kicsit drága mulatság? Nem tudna inkább az ismerősöd kijönni bentről? Aztán újra átmegy a biztonsági ellenőrzésen, pár perc alatt újra bent lehet.


Neked aznapi jegyet kell venned és időben be kell menned, mert ha a te géped elment akkor már valószínűleg be se fognak engedni.

2014. dec. 16. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Meg lehet csinalni de jol kell idozitened. Neked a geped felszallasa elott x idovel mar be kell menned, de ha a haverod gepe kesik, akkor feleslegesen idozol bent. Vagyis az aznapi legolcsobb jegy nem biztos hogy idoben pont jo lesz neked. Lehet hogy a legolcsobb reggel 6kor megy, a haverod meg delelott 11kor szall le, akkor neked mar fel 6 kor illik (vagy meg elotte) ugye bemenni... es varsz 5+ orat mire jon a haverod...

3-4 ora alatt lenne idotok talalni egy "kocsmat" vagy vmi ettermet a kozelben, Vecsesen nezz korul.

2014. dec. 16. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha utasforgalmi dolgozó vagy nem probléma, egyébként pedig vehetsz valahova jegyet, bemész, aztán nem szállsz fel a gépre, hanem úgy csinálsz, mint aki a harmadik ,,Utsolsó hívás''-t sem hallotta! Utána szomorú arccal kijössz! :D
2014. dec. 29. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!