Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Milyen tapasztalatotok és...

Milyen tapasztalatotok és tanácsaitok vannak a repülő úttal kapcsolatban? Hányinger/ hányás milyen gyakori?

Figyelt kérdés
Lehet, hogy bugyután fog ,,hangzani" a problémám, főleg azok számára, akik már többször repültek. Ugyanis én most fogok először a levegőben utazni és elég erős hányás/hányinger fóbiám van, ami nem csak akkor jelentkezik, ha ténylegesen hánynom kell, hanem a lehetséges kiváltó helyzetekben, jelen esetben a

#repülő #repülés #hányinger repülőn
2015. jan. 13. 18:41
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem gyakori. Már legalább 100-szor repültem, de még senkit nem láttam hányni. Egyszer láttam egy olyat, hogy valaki hányást talált az előtte lévő ülészsebben.
2015. jan. 13. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én rosszul szoktam lenni a buszon, néha kocsiban is, de repülőn soha.
2015. jan. 15. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszotokat, megnyugtató
2015. jan. 16. 01:09
 4/5 anonim ***** válasza:

amúgy pedig az előtted levő ülés zsebében van hányózacskó, pont erre az esetre :)

én is sokszor repülök, de sose láttam még senkit hányni - de ha hánysz is, azzal sincs semmi gond - ott a zacskó, ott a mosdó

2015. jan. 24. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én se láttam még senkit hányni, viszont pár hónapja a mellettem ülő férfi remegett, mint a nyárfalevél, izzadt, még keresztet is vetett, komolyan féltem, hogy elájul félelmében.
2015. máj. 8. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!