Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » A wizzair-nél most csináltam...

A wizzair-nél most csináltam meg az internetes utasfelvételt, de miért nem engedi letölteni a Pdf fájlt?

Figyelt kérdés
Mindent sikeresen elvégeztem és elérhetővé is vált a "PDF beszállókártya nyomtatása" felirat, de hiába megyek rá csak egy üres oldal jön be és nem tölt le semmit. Miért van ez? Vagy nem lehet azonnal letölteni?

2015. ápr. 7. 21:46
 1/8 anonim ***** válasza:
Próbálj ki egy másik böngészőt,
2015. ápr. 7. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Próbáltam Firefox-al és Google Chrome-al is egyiknél sem volt jó. Nem hiszem, hogy a böngészővel van gond.
2015. ápr. 7. 22:41
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Akkor nem tudom, azonnal jónak kell lennie, nekem sosem volt még ilyen gondom.

Ha van annyi bizalmad, akkor küldd el privátban az adatokat és megnézem, hogy nálam jó-e.

2015. ápr. 7. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Elvagy te varázsolva öreg. :D
2015. ápr. 7. 23:23
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Megpróbáltam segíteni, de részemről akkor ennyi.
2015. ápr. 7. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Egyébként a jegyedet más nem tudja használni, semmiképpen. Szóval akár át is küldhetted volna neki.


De a PDF fájlnak egyből meg kell jelennie.

2015. ápr. 8. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Hát igen, a tahó megjegyzés helyett inkább megköszönni illett volna, hogy valaki segítséget ajánlott fel.
2015. ápr. 8. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Pár napja nekem sem engedi letölteni a PDF-et, sőt meg sem nyitja :/
2015. ápr. 13. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!