Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Felvihetem a repülőgépre a...

Felvihetem a repülőgépre a security után vásárolt alkoholt?

Figyelt kérdés
Tehát miután már mindent leellenőriztek és már csak arra kell várnom, hogy beálljak a kapuba és felszálljak a gépre. Úgy tudom, ott lehet sok mindent venni, többek között alkoholt is. Ha ott veszek piát, felvihetem a gépre? És ha igen, meg is ihatom a gépen? Előre is köszönöm a válaszokat.

2015. máj. 15. 19:28
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Elfelejtettem mondani, hogy a Kanári szigetekre megyek London Luton-ról de azt még nem tudom, hogy melyik légitársasággal. Ezt az utazási iroda intézi hétfőn
2015. máj. 15. 19:36
 2/11 anonim ***** válasza:
Amit a duty freeben veszel, az felvihető, hisz azok már átestek ellenőrzésen. Csak a kézipoggyászodba férjed bele!
2015. máj. 15. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a gyors választ. :)
2015. máj. 15. 19:54
 4/11 anonim ***** válasza:
Melyik szigetre mész és milyen napon ? Akkor megmondom milyen légitársaság lesz.
2015. máj. 15. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Gran Canaria, júli 21, vagy júli 28, és reggel 7-kor indul a gép
2015. máj. 15. 20:08
 6/11 A kérdező kommentje:
Kifelejtettem, hogy London Luton-ról indulunk 14 éjszakára
2015. máj. 15. 20:14
 7/11 anonim ***** válasza:
51%
Felvinni felviheted a gépre, de hogy megihatod-e, abban már nem vagyok biztos.
2015. máj. 15. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Ha nem engedik, hogy megigyam a gépen a piámat, akkor viszek egy üres üveget, még a váróban összekeverem az erőset valami üdítővel, a gépen pedig táskástól bemegyek a wc-be és ott húzom meg. :D Mindent meg lehet oldani..Különben meg választhat a személyzet: -hagyják, hogy szépen csendben elkortyolgassam a piámat, vagy pedig egész úton (a többi utas életét ezzel megkeserítve) sikítozni és pánikolni fogok. ....
2015. máj. 15. 20:38
 9/11 anonim ***** válasza:

Ha azért viszed a piát, hogy odalenn a tengernél megidd, teljesen fölösleges Londonban a duty free-ben vásárolnod. A spanyolok Hyperdinói,és Mercadonái rendkívül jól felszereltek ilyen téren, és semmivel sem lesznek drágábbak, mint a londodni vámmentesnek csúfolt bolt. (Persze a turistaövezetek boltjaira ez nem mindig igaz).

Persze ha a cél az, magán a repülő úton kábítsd magad, akkor nem szóltam :)

Egyébként fölviheted a londoni piákat a gépre. Meg is ihatod őket. Egészsségedre.

2015. máj. 15. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ. :) Igen, a cél az, hogy kiüssem magam annyira, hogy ne rettegjek. :)
2015. máj. 15. 21:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!