Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Ajándéknak italt szeretnék...

Nagyipapi kérdése:

Ajándéknak italt szeretnék vinni - bőröndbe 2 üveg pálinka - ha ruhák közé teszem el lehet vinni? Nem törik - robban szét a repülés alatt? Alig 2 órás a repülő út. ( európán belül )

Figyelt kérdés

2015. jún. 30. 08:49
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Mindenki aki repülővel utazik, így visz ki pálinkát. (még mi is) Jól csomagold be, és tedd a ruhák közé. Arra figyelj, hogy amikor már a poggyászban van akkor kívülről tapogasd meg, hogy mennyire tudod az üveget kitapogatni. Ha nem tudod akkor jól van csomagolva. Ha tudod akkor nem jó, tekintettel arra, hogy a csomagokkal nem bánnak valami kedvesen, dobálják.
2015. jún. 30. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ahogy az előző is írta, lehet vinni nyugodtan, de jól be kell csomagolni, és a bőrönd közepébe helyezni.

Kb 1 hete jött Kanadából haza egy rokon, és neki széttört egy üveg rum a bőröndben. Elég nagy szívás.

2015. jún. 30. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a megerősítő válaszokat.

A dobozos sörrel mi a helyzet ? úgy hallottam azokkal már több a gond. Felpuposodnak és durr !A nyomást nem bírja !

2015. júl. 1. 16:48
 4/4 anonim ***** válasza:
Én személy szerint nem hallottam ilyesmiről a sörrel kapcsolatban. Én már küldtem ki Ausztráliába egy doboz sört, és épségben megérkezett. Alapvetően nagyon kis nyomás van egy sörös dobozban, akkor már egy dezodor vagy borotvahab több eséllyel durrana szét, de szerintem kb nulla az valószínűsége.
2015. júl. 2. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!