Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Wizzairnél hogy változnak a...

Wizzairnél hogy változnak a jegy árak?

Figyelt kérdés
Mi befolyásolja a jegy árakat? Tegnap néztem Nápolyból Budapestre 60€ volt a jegy, ma meg már 129? Mitől ment fel több mint a duplájára egy nap alatt? Van még rá esély, hogy vissza lemegy az ára?

2015. júl. 11. 20:13
 1/8 anonim ***** válasza:

Hétvégén nem dolgoznak az árazók.

Gyakran kell nézned az árakat, és lesz majd olyan pillanat, amikor olcsó lesz a kinézett jegyed. Bár ha két-három héten belül indulsz, már nem biztos.

Mikor utaznál?

2015. júl. 11. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Augusztus 6 vagy 8 oda, vissza pedig 3-4 napon belül, max egy hét. Attól függ hogy jövök ki jobban pénzzel. Pl ha most venném meg a jegyek kb 2000 ft különbség lenne csak egy egy hetes ott tartózkodás és egy 4 napos között, hotelszobát beleszámítva.
2015. júl. 11. 20:34
 3/8 anonim ***** válasza:

Ugyanazt a napot nézted indulásnak tegnap is és ma is?

Mert azt írod, aug 6 (csüt) vagy 8-án (szombat) mennél.


Általában ( de nem törvényszerű) a hétközbeni árak alacsonyabbak, mint a péntek-szombat-vasárnap.

2015. júl. 11. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Igen, az odaúttal nincs gond, az viszonylag olcsó mind a 2 napra (6000 ft különbség van a kettő között), de a visszaút lett nagyon drága hirtelen.
2015. júl. 11. 20:59
 5/8 A kérdező kommentje:
Tegnap még kb 75 000 forintból jött volna ki az egész, hotel + repülőjegy, de ma már majdnem 110 000, az azért elég nagy különbség, számomra legalábbis.
2015. júl. 11. 21:01
 6/8 anonim ***** válasza:

Mehet lejebb, de nem biztos, hogy fog.

Ebből legyen az a tanulság, hogy ha egy számodra elfogadható jó árat látsz, akkor nem érdemes sokat tökölni, le kell csapni rá.

Én már jártam úgy, hogy annyi idő alatt ment fel a jegy ára, amíg megnéztem a szállás árakat gyorsan.

2015. júl. 11. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Akkor nézz környező városokat, Ryanairt is. Pl. Róma - BP 52 euró 13-án, oda meg 15 euróért el lehet jutni.
2015. júl. 12. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Néztem azt is, a nekem megfelelő vonat 42€-ért vinne el Nápolyba +6€ bejutni a vonatállomásra a reptérről ha busszal megyek, kb ugyan ott jövök ki, és akkor már inkább repülök egyenesen Nápolyba, minthogy át kelljen szállogatnom.
2015. júl. 12. 11:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!